Trečiadienis, 13 Balandis 2011 19:08

Gimnazistai nusifotografavo su D.Grybauskaite

Juta LIUTKEVIČIŪTĖ, gimnazijos mokinių parlamento prezidentė

Gabrielės Petkevičaitės-Bitės 150-osioms gimimo metinėms skirti renginiai vyko ne tik mūsų gimnazijoje, bet ir visame mieste. Kai šia proga į Panevėžio apskrities G.Petkevičaitės-Bitės biblioteką buvo atvykusi Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, progą kartu su ja nusifotografuoti turėjo ir mūsų gimnazistai.

Prasibrovę pro sustiprintas apsaugos pajėgas ir didžiulį būrį žmonių, pamatėme su susirinkusiaisiais besišnekučiuojančią ir besišypsančią Prezidentę. Nors neturėjome galimybės su ja pabendrauti akis į akį ir aptarti jaunimui rūpimų klausimų, tačiau užteko malonaus pasisveikinimo ir apsikeitimo gera nuotaika. Nuotrauka neleis pamiršti ypatingo susitikimo su šalies vadove – ji mums pasirodė paprasta ir žemiška, tokią ne kasdien matome per televiziją.