Trečiadienis, 30 Kovas 2011 18:24

Gimnazijoje viešėjo JBG alumnai

Juta LIUTKEVIČIŪTĖ, gimnazijos mokinių parlamento prezidentė

Kovo 25 dieną gimnazijoje įvyko neeilinis susitikimas – į svečius atvyko jau trejus metus gyvuojančios Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazijos alumnų asociacijos (JBG Alumni) nariai. Į aktų salėje vykusią diskusiją „Kuo aš tapau užaugęs...“ susirinko nemažai moksleivių, daugiausiai – antrokų. Buvę gimnazistai Šarūnas Dyburis, Saulius Pauliukas ir Audrius Žvybas pasistengė atsakyti į moksleiviams labiausiai rūpimus klausimus, papasakojo apie karjeros perspektyvas, studijų pasirinkimą, kiekvienas gimnazistas galėjo individualiai pabendrauti su norimą specialybę jau įgijusiais žmonėmis. Iš viso renginyje dalyvavo septyni alumnai – visi iš skirtingų laidų, tačiau visi norintys prisidėti prie gimnazijos gerovės.

Po diskusijų alumnai susitiko su gimnazijos mokinių parlamentu (GMP) ir direktoriumi Raimondu Dambrausku – aptarėme konkrečias idėjas, išsakėme savo prašymus ir pasiūlymus. Vienbalsiai buvo nuspręsta, kad po šio susitikimo bendradarbiausime dar glaudžiau, stengsimės, kad mūsų susitikimuose dalyvautų dar daugiau alumnų ir gimnazistų. Dalijantis įspūdžiais paaiškėjo, jog GMP narius maloniai nustebino toks alumnų aktyvumas ir noras padėti gimnazijai. O svečiai pasidžiaugė puoselėjamomis gimnazijos tradicijomis.

Nuoširdžiai dėkojame alumnams už apsilankymą ir sakome: „Iki pasimatymo!“