Antradienis, 15 Kovas 2011 06:03
Ateitininkai davė įžodį

Domantė BIKULČIŪTĖ, Id klasė

Panevėžio ateitininkų būrys pasipildė naujais nariais – Juozo Balčikonio gimnazijos mokiniais.
Kovo 5 dienos vidurdienį Kristaus Karaliaus katedroje prasidėjo šv. Kazimiero garbei skirti atlaidai ir Panevėžio vyskupijos chorų šventė. Panevėžio vyskupas Jonas Kauneckas džiaugėsi dviem šimtais katedroje susirinkusių giedotojų, o kalbėdamas apie jaunų žmonių vertybes pateikė tokį  palyginimą: žiūrėdamas pro stiklą žmogus mato kitą žmogų, o žiūrėdamas į veidrodį, kuris yra  panašus į stiklą, tik padengtas plonu sidabro sluoksniu, jis mato tik pats save, bet ne kitą žmogų. Vyskupas linkėjo, kad pasaulio blizgesys neapakintų jaunuolių, o jų rankos visada būtų ištiestos dalyti gėrį ir globoti. Lyg paliudydami vyskupo žodžius mūsų gimnazijos moksleiviai Justas Svirelis (IIIf), Laura Urbonaitė (Ib), Emilis Jatautas (If) davė ateitininkų įžodį savo gyvenimą grįsti Dievo ir tėvynės meile.