Ketvirtadienis, 16 Gruodis 2010 08:57

2010-2011 m.m. gimnazijos olimpiadų rezultatai

 Istorijos olimpiados prizininkai

Emilija Karazijaitė Id klasė I vieta

Gabrielė Juknevičiūtė   Id klasė II vieta

Linas Mažeika Ie klasė III vieta

Miglė Rudytė If klasė IV vieta

Tadas Indriliūnas IIg klasė I vieta

Edgaras Stauryla IIc klasė II vieta

Benas Vajega IId klasė III vieta

Beatričė Mikšytė IIa klasė IV vieta

Šarūnas Steckis IIIa klasė I vieta

Tomas Kairys IIId klasė II vieta

Justina Steniulytė IIIe klasė III vieta

Marija Oksaitė IIIg klasė III vieta

Veronika Kaminskaitė IIIf klasė III vieta

Inga Montvilaitė IIIe klasė IV vieta

Aurelija Buckutė IVg klasė I vieta

Saulius Mikėnas IVh klasė II vieta

Andrius Masilionis IVh klasė III vieta

Haroldas Maselis IVc klasė IV vieta

Lauryna Skrebytė IVd klasė IV vieta

Aušra Baublytė IVg klasė IV vieta

 Geografijos olimpiados prizininkai

Saulius Mikėnas IVh klasė I vieta

Rūta Mačionytė IIId klasė II vieta

Ineta Valiulytė IVh klasė III vieta

Matematikos olimpiados prizininkai

Rimantė Karaliūnaitė Ib klasė I vieta

Jokūbas Ruibys Ig klasė I vieta

Džiugas Šmigelskis Id klasė II vieta

Raminta Stonytė Ie klasė II vieta 

Faustina Bartkutė Ib klasė III vieta

Antanas Kascėnas IIc klasė I vieta

Mykolas Jasponis IIf klasė I vieta

Edgaras Liberis IIe klasė II vieta

Mantas Vaištaras IIf klasė II vieta

Edgaras Staniulis IIg klasė II vieta

Paulius Eglinskas IIe klasė III vieta

Ieva Daužickaitė IIIe klasė I vieta

Rimantė Jarockytė IIIc klasė II vieta

Urtė Andrijauskaitė IIIa klasė II vieta

Greta Jarockytė IIId klasė III vieta

Vytenis Šumskas IVe klasė I vieta

Daumantas Stanikūnas IVe klasė II vieta

Osvaldas Žiukas IVe klasė III vieta

Dominyka Kievinaitė IVb klasė III vieta

Fizikos olimpiados prizininkai

Jonas Markevičius If klasė I vieta

Gabrielius Zuopelis Ib klasė II vieta

Ernestas Nacius Ig klasė III vieta

Vaidotas Vaičeliūnas IIg klasė I vieta

Arnas Anciukevičius IIg klasė II vieta

Antanas Kascėnas IIc klasė III vieta

Tomas Čerškus IIId klasė I vieta

Titas Sokolovas IIId klasė II vieta

Laurynas Gaušas   IIIg klasė III vieta

Greta Killytė IVb klasė I vieta

Justina Matulytė IVa klasė II vieta

Marius Marinskas IVe klasė III vieta

Andrius Žemaitis IVe klasė III vieta

Taikomosios ekonomikos olimpiados prizininkai 

Dominykas Skvernelis IIIc klasė I vieta

Paulius Černiauskas IIId klasė II vieta

Monika Petronytė IIIa klasė II vieta

Rūta Androšiūnaitė IIId klasė III vieta

Biologijos olimpiados prizininkai

Rytis Sinkevičius Ie klasė I vieta

Mindaugas Stankūnas Ig klasė II vieta

Olga Čugaj Ia klasė III vieta

Edgaras Aušvicas Ie klasė III vieta

Paulius Eidukas IIc klasė I vieta

Evelina Matekonytė IIa klasė II vieta

Marijus Šerys IIa klasė II vieta

Viktorija Mikalajūnaitė IIf  klasė II vieta

Kristina Černiauskaitė IIa klasė III vieta

Svajūnė Goštautaitė IIc klasė III vieta

Vytautas Balnionis IIf klasė III vieta

Lauryna Griniūtė IIIc klasė I vieta

Tomas Kairys IIId klasė II vieta

Kotryna Kauneckaitė IIIf klasė II vieta 

Aurelija Ogintaitė IIIa klasė III vieta

Ernestas Frolovas IIIb klasė III vieta

Laurynas Gaušas IIIg klasė III vieta

Dovilė Mikolajūnaitė IIIg klasė III vieta

Augustinas Šilalė IVf klasė I vieta

Klaidas Bliuvas IVf klasė II vieta

Birutė Klemkaitė IVf klasė II vieta

Dalia Tuskaitė IVf klasė II vieta

Mindaugas Binkis IVf klasė III vieta

Jovita Čeponytė IVf klasė III vieta

Agnė Jarašūnaitė  IVh klasė III vieta

Chemijos olimpiados prizininkai

Milda Gilytė Ie klasė I vieta

Eglė Plėštytė Ia klasė II vieta

Juras Sokolovas Ib klasė III vieta

Karolina Koženiauskaitė IIe klasė I vieta

Edgaras Staniulis IIg klasė II vieta

Paulius Umantas IIg klasė III vieta

Mindaugas Potapovas IIIa klasė I vieta

Lauryna Griniūtė IIIc klasė II vieta

Greta Zubaitė IIIa klasė III vieta

Augustinas Šilalė IVf klasė I vieta

Marius Marinskas IVe klasė II vieta

Giedrius Bandanskis IVf klasė III vieta 

Anglų kalbos olimpiados prizininkai

Gabrielė Rakickaitė Ie klasė I vieta

Džiugas Barauskas Ia klasė II vieta

Guoda Varytė Id klasė III vieta

Paulius Eidukas IIc klasė I vieta

Eimantas Skačkauskas IIe klasė II vieta

Justinas Bikulčius IIe klasė III vieta

Mantas Navikas IIe klasė III vieta

Dominykas Skvernelis IIIc klasė I vieta

Vytautas Mėlinauskas IIIa klasė II vieta

Aistė Tumaitė IIIh klasė III vieta

Saulius Jančys IVd klasė I vieta

Martynas Kalesas IVe klasė II vieta

Aurelija Buckutė IVg klasė III vieta

Prancūzų kalbos olimpiados prizininkai

Aušrinė Baltrūnaitė IIa klasė I vieta

Kristina Černiauskaitė IIa klasė II vieta

Rokas Čiapas IIa klasė III vieta

Vokiečių kalbos olimpiados prizininkai

Monika Kvedaraitė IIb klasė I vieta

Tomas Burokas IIb klasė II vieta

Evelina Štarolytė IId klasė III vieta

Vaida Nečionytė IIb klasė III vieta

Rusų kalbos olimpiados prizininkai

Žygimantas Mackevičius IIIg klasė I vieta

Rūta Vaznonytė IIIe klasė I vieta

Valerija Iljinaitė If klasė II vieta

Simas Kučinskas IIIg klasė II vieta

Ieva Kavaliauskaitė IVd klasė III vieta 

Dailės olimpiados prizininkai

Adelė Olšauskaitė IIg klasė I vieta

Domantė Macijauskaitė IIg klasė II vieta

Šarūnė Usonytė   If klasė II vieta

Eva Galiauskas Ib klasė III vieta

Kamilė Krasauskaitė Ib klasė II vieta

Rūta Janionytė Ib klasė II vieta

Arminas Novakas IIb klasė II vieta

Karolina Sadauskaitė Ib klasė III vieta

Dovilė Bružaitė IIb klasė III vieta

Simona Labudytė IIe klasė III vieta

Ieva Šukytė IIIa klasė I vieta

Greta Ginotytė IVe klasė I vieta

Viktorija Leleivaitė IIIh klasė I vieta

Ieva Jasiukėnaitė IIIa klasė II vieta

Elvina Lukoševičiūtė IVd klasė II vieta

Kūno kultūros olimpiados prizininkai

Paulius Aleksiūnas Ia klasė I vieta

Mantas Aleliūnas Ib klasė II vieta

Ingrida Preidžiūtė Ic klasė III vieta

Edgaras Kazokaitis IIc klasė I-II vieta

Gediminas Puodžiūnas IIe  klasė I-II vieta

Karolis Klikūnas IIe klasė III vieta

Matas Juškus IIIh klasė I vieta

Urtė Miškinytė IIIh klasė II-III vieta

Paulius Tiuliutinas IIIh klasė II-III vieta

Martynas Vyžintas IVc klasė I vieta

Simas Čepaitis IVc klasė II vieta

Živilė Kvastaitė IVd klasė III vieta 

Lietuvių kalbos (meninio skaitymo) olimpiados prizininkai

Augustinas KARVELIS, If klasė

Eimantas SAVICKAS, Ig klasė

Albinas STONYS, IIa klasė

Dainius ŠTARAS, IIb klasė

Rūta VILEIŠYTĖ, IIb klasė

Karolina KOŽENIAUSKAITĖ, IIe klasė

Dominykas ŠLIAŽKO, IIf klasė

Adomas JASIUKĖNAS, IIg klasė

Ieva JASIUKĖNAITĖ, IIIa klasė

Eglė RŪKŠTELYTĖ, IIIa klasė

Monika MICHALOVSKYTĖ, IIIe klasė

Vytenis SEREIKA, IIIe klasė

Inesa ULICHINA, IIIf klasė

Andrius MINGAILA, IVd klasė

Donatas STAKĖNAS, IVd klasė

Vaiva NAVICKAITĖ, IVe klasė

Vytenis ŠUMSKAS, IVe klasė

Karolina JASEVIČIŪTĖ, IVf klasė

Akvilė VITKŪNAITĖ, IVg klasė

Julius MATUZEVIČIUS, IVh klasė