Šokių vakaras „Sidabrinė naktis“

Kiekvieno gruodžio pabaigoje, prieš pat Kalėdas, Panevėžio  bendruomenių rūmų žemutinėje salėje vyksta pats elegantiškiausias, iškilmingiausias metų renginys – šokių vakaras „Sidabrinė naktis“. Šios šventės pavadinimas atspindi jos dvasią bei viso vakaro nuotaiką – nuostabios gyvos muzikos, kurią atlieka Kęstučio Plančiūno vadovaujamas mokyklos orkestras, ritmu šoka patys grakščiausi gimnazijos trečių – ketvirtų klasių mokiniai. Taip jie parodo, ko per pusmetį išmoko kartu su šokių mokytoja Kristina Nainiene.

Šokėjus vertinanti kompetentinga komisija išrenka puikiausiai pasirodžiusią porą ir paskelbia gimnazistus paslaptingosios sidabrinės nakties karaliumi ir karaliene. Be to, poros pagiriamos už pačią karščiausią rumbą, elegantiškiausią valsą, energingiausią čia čia čia bei kitus šokius.

Šį nuostabų vakarą šoka visi – ir mokytojai, ir mokiniai. Šventei įpusėjus iškilmingai inauguruojamas naujasis mokyklos prezidentas(ė). Į „Sidabrinę naktį“ kasmet nori sugrįžti visi, net ir buvę Juozo Balčikonio gimnazijos mokiniai.

n1
n2