Trečiadienis, 08 Gruodis 2010 21:14

GMP naujokai jau raitojasi rankoves – darbuosis!

Juta LIUTKEVIČIŪTĖ, IIa klasė

Po gimnazijos mokinių parlamento (GMP) rinkimų praėjo nedaug laiko, todėl nei mokyklos bendruomenė, nei patys parlamentarai dar gerai nepažįsta naujųjų GMP narių. Taigi pakaks skendėti nežinomybėje – 4 nauji parlamentarai atskleidžia labiausiai intriguojančius savo gyvenimo faktus... Juokauju, JBG interneto svetainė – ne bulvarinis laikraštis, todėl paskalų ir gandų neskleisime, o trumpai drūtai pristatysime kiekvieną parlamento naujoką.

Aurelija Ogintaitė, IIIa klasė.

Kai Aurelija dar tik kandidatavo į GMP, parlamentarų pokalbių popietėje bičiulės ją apibūdino kaip „atsakingiausią, darbščiausią ir aktyviausią“ merginą, o draugės rekomendacijoje didelėmis raidėmis buvo parašyta: „Aš už gerą valdžią!“ Aurelija ir pati nesikuklino: sakė, kad nieko nepamiršta, viską padaro, siekia tobulybės. Kai GMP narys Rokas paprašė Aurelijos išvardinti bent tris neigiamas savo savybes, merginai reikėjo laiko pagalvoti. Toks savimi pasitikintis ir drąsus žmogus visuomet reikalingas GMP.

Lina Deveikytė, Ib klasė.

Vos keletą mėnesių pasimokusi mūsų gimnazijoje, Lina teigė supratusi, kad čia trūksta  vienybės (nors tokiems žodžiams, ko gero, paprieštarautų kas trečias gimnazistas). Tačiau Lina tvirtai laikosi savo nuomonės ir ją gina tokiu argumentu: vienybės, bendradarbiavimo niekada nebus per daug. Prieš rinkimus vykusiame pokalbyje su parlamentarais Lina labai aiškiai išdėstė, ką norėtų tobulinti gimnazijoje, nesutriko klausinėjama ir drąsiai atsakinėjo į visus klausimus. Kiek tikslų Lina pasieks per ketverius metus parlamente – bus matyti.

Viktorija Ramanauskaitė, Ie klasė.

Į rinkimus Viktorija ėjo su rožiniu agitaciniu plakatu, pasipuošusi, anot jos konkurentės Dovilės, miela šypsena ir žvilgsniu. Kukli, rami ir tyli mergaitė, bet, kaip pati sakė, „tik kol kas“. Žodžiu, Viktoriją būtų galima apibūdinti dviem žodžiais – taikos nešėja. Išskirtiniai požymiai – visoje gimnazijoje jau žinomas pomėgis kepti pyragus ir žaisti futbolą.

Karolis Vyčius, Ie klasė.

O štai ir naujas vaikinas GMP gretose. Ir ne bet koks, o labai rimtas! Karolis iš karto pareiškė, kad nemėgsta kalbėti apie save, ir nemėgsta, kai apie jį kalba kiti. Bet atleisk, Karoli, reikia... Taigi, Karolis – naujųjų technologijų žinovas, tiksliųjų mokslų garbintojas ir rimtas „blogeris“. Konkrečių idėjų, ką nuveikti parlamente, sako dar neturįs, iš pradžių norįs pamatyti JBG šventes. Jeigu nuspręstumėte pakalbėti su Karoliu, pasiruoškite galingam greitakalbės antplūdžiui.

Keletas klausimų naujiesiems parlamentarams:

- Kodėl kandidatavote į GMP?

Aurelija: Noriu būti naudinga, realizuoti savo ir kitų idėjas.

Viktorija: Tiesiog to noriu, smagu įsitraukti į tokią veiklą.

Lina: Turiu daug laisvo laiko, norisi jį išnaudoti kuo prasmingiau.

Karolis: Noriu padėti, nes taip pat turiu nemažai laisvo laiko, nenoriu aptingti.

- Koks jūsų gyvenimo šūkis?

Aurelija: Visada gali būti blogiau!

Viktorija: Viltis miršta paskutinė!

Lina: Kas mūsų nenužudo – padaro stipresnius!

Karolis: Kiekviena diena be veiklos yra tuščia diena!

- Ką mėgstate valgyti?

Aurelija: Mėgstu viską, ką pasigaminu pati, ir firminį šeimos patiekalą – itališkus makaronus. Viktorija: Mėgstu kinišką maistą, šiaip valgau viską.

Lina: Uogas, vaisius ir lazaniją.

Karolis: Valgau citrinas.

- Ko palinkėtumėte JBG moksleiviams?

Aurelija: Aktyvumo!

Viktorija: Viso ko geriausio, išlikti tokiems pat draugiškiems.

Lina: Linkiu suprasti ir spręsti savo problemas kartu su GMP.

Karolis: Likti tokiems pat tolerantiškiems.