Trečiadienis, 17 Lapkritis 2010 20:36

GMP rinkimuose Chuckui Norrisui nepasisekė

Juta LIUTKEVIČIŪTĖ, IIa klasė

Gimnazijos mokinių parlamentas (GMP) skaičiuoja jau šešioliktuosius savo  gyvavimo metus. Per šį netrumpą laiką mokyklą baigė daugybė parlamentarų, kasmet  parlamentas pasipildo vis naujais nariais, norinčiais skirti savo laisvalaikį bei jėgas  gimnazijai ir jos bendruomenei.

Nauji metai – nauji ratai, todėl, vos tik pirmokai apsiprato gimnazijoje, GMP  suskubo rengti naujus rinkimus. Į laisvas parlamentarų vietas galėjo pretenduoti ne  tik pirmokai, bet ir trečiųjų klasių mokiniai. Paaiškėjo, kad konkurencija nebus didelė  – į 4 laisvas vietas atsirado 6 kandidatai: Aurelija Ogintaitė (IIIa kl.), Dovilė  Gudavičiūtė (IIIe kl.), Irmina Preišegalavičiūtė (Ib kl.), Lina Deveikytė (Ib kl.),  Viktorija Ramanauskaitė (Ie kl.) ir Karolis Vyčius (Ie kl.).

Lapkričio 17 dieną, trečiadienį, visoms klasėms paskyrus jų pertraukas, vyko  balsavimas. Iš šešių kandidatų, kurių agitaciniai plakatai visą savaitę puošė  gimnazijos fojė sienas, kiekvienas gimnazistas turėjo pasirinkti tik vieną. Visą dieną  mokiniai šurmuliavo ir svarstė, kuris kandidatas tinkamiausias, o per pertraukas į  urną krito balsavimo biuleteniai.

Niekam ne paslaptis, jog mūsų gimnazijoje mokosi ypač daug kūrybingų ir lakią  fantaziją turinčių mokinių, todėl nenuostabu, kad balsadėžėje atsirado daugybė  įvairiausiomis mintimis ir netikėtų kandidatų pavardėmis išmargintų balsavimo  biuletenių. Neoficialiais kandidatais į GMP tapo paslaptingasis Artūras, aktorius  Morganas Freemanas, dar keli veikėjai, kažkas pasiūlė Algimantą Čekuolį, o  absoliučiu favoritu tapo Chuckas Norrisas. Kad ir kaip būtų gaila, mieli gimnazistai –  jūsų svajos ir lieka svajomis...

Vos pasibaigus paskutiniajai balsavimo pertraukai, parlamentarai puolė skaičiuoti  ir rūšiuoti balsavimo biuletenių. Urnoje jų buvo rasta 610.

Ir štai kokios naujienos: į gimnazijos mokinių parlamentą po ilgos ir sunkios  kovos bei nervingos balsavimo dienos pateko Lina Deveikytė, Karolis Vyčius,  Aurelija Ogintaitė ir Viktorija Ramanauskaitė.

Tris kartus valio naujiesiems parlamentarams! Taip pat tris kartus valio ir Dovilei bei Irminai už drąsą kandidatuojant!

Naujiesiems GMP nariams didžiausios sėkmės ir kūrybinės drąsos! Pateisinkite rinkėjų lūkesčius!

P.S. Gimnaziste, jeigu staiga supratai, kad tavo galvoje bręsta neįtikėtinos idėjos, o tamstos nėra mokinių parlamente – nesinervink: visų parlamentarų širdys ir protas yra atviri tavo mintims, pasiūlymams ir pastebėjimams. J.

Roko Baltušniko (IIIb klasė) nuotraukos.