Priėmimas į gimnaziją 2019
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Pirmadienis, 04 Vasaris 2019 18:45

Tarptautinio informatikos ir informatinio mąstymo konkurso „Bebras“ antrajame ture, 2019 m. vasario 2 d. vykusiame Panevėžio kolegijoje, buvo pakviesti dalyvauti 49 gimnazistai, geriausiai sprendę pirmojo turo užduotis. Kadangi mieste paskelbta gripo epidemija, konkurse dalyvavo 33 mūsų gimnazijos IT žinovai. Konkurso pagyrimo raštais, diplomais, Panevėžio miesto mero sveikinimais ir Panevėžio kolegijos direktoriaus padėkomis apdovanota 12 gimnazistų:

Donata Snieškaitė, IIIf klasė – konkurso organizatorių pagyrimo raštas už gerus rezultatus kolegų, sprendusių užduotis Panevėžio kolegijoje, grupėje (I vieta); Panevėžio mero sveikinimas; I laipsnio diplomas už puikius konkurso rezultatus Lietuvos kolegų grupėje.

Augustė Šileikaitė, IId klasė – konkurso organizatorių pagyrimo raštas už gerus rezultatus jaunių, sprendusių užduotis Panevėžio kolegijoje, grupėje (I vieta); Panevėžio mero sveikinimas; III laipsnio diplomas už puikius konkurso rezultatus Lietuvos jaunių grupėje.

Nerija Remeikaitė, IIe klasė – konkurso organizatorių pagyrimo raštas už gerus rezultatus jaunių, sprendusių užduotis Panevėžio kolegijoje, grupėje (II vieta); Panevėžio mero sveikinimas.

Tautvilas Breivė, IIb klasė – konkurso organizatorių pagyrimo raštas už gerus rezultatus jaunių, sprendusių užduotis Panevėžio kolegijoje, grupėje (III vieta); Panevėžio mero sveikinimas.

Simas Markevičius, IIId klasė – konkurso organizatorių pagyrimo raštas už gerus rezultatus kolegų, sprendusių užduotis Panevėžio kolegijoje, grupėje (III vieta); Panevėžio mero sveikinimas.

Vakarė Sidaravičiūtė, Ie klasė – Panevėžio kolegijos direktoriaus padėka už gerus rezultatus jaunių amžiaus grupėje.

Augustinas Jarockis, Ie klasė – Panevėžio kolegijos direktoriaus padėka už gerus rezultatus jaunių amžiaus grupėje.

Laurynas Žukauskas, Ic klasė – Panevėžio kolegijos direktoriaus padėka už gerus rezultatus jaunių amžiaus grupėje.

Dominykas Židonis, IIf klasė – Panevėžio kolegijos direktoriaus padėka už gerus rezultatus jaunių amžiaus grupėje.

Vytas Paliukas, IIIb klasė – Panevėžio kolegijos direktoriaus padėka už gerus rezultatus kolegų amžiaus grupėje.

Aivaras Laiškonis, IVf klasė – Panevėžio kolegijos direktoriaus padėka už gerus rezultatus kolegų amžiaus grupėje.

Paulius Sakalauskas, IVc klasė – Panevėžio kolegijos direktoriaus padėka už gerus rezultatus kolegų amžiaus grupėje.

Martynas Stogis, IVd klasė – Panevėžio kolegijos direktoriaus padėka už gerus rezultatus kolegų amžiaus grupėje.

Sveikiname ir džiaugiamės.

Nuotraukų galerija