Penktadienis, 11 Sausis 2019 07:07

Dalyvavome televizijos viktorinoje

Goda JARAMIČIŪTĖ, I c klasė

Mes, Ic klasės mokiniai, kartu su savo auklėtoja Virginija Krasauskiene lankėmės LRT studijoje ir gausiais plojimais palaikėme savo bendraklasį Igną Janeliūną, kuris laidoje „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ varžėsi su kitais šalies devintokais. Belaukdami laidos filmavimo, apsilankėme Okupacijų ir laisvės kovų muziejuje bei vaikštinėjome sostinės centre. Kai nuvykome į LRT studiją, Ignas jau buvo nugrimuotas ir pasiruošęs viktorinai. Deja, nepalankūs klausimai ar skubėjimas pakišo Ignui koją ir jam nepavyko pasiekti pergalės, tačiau mes likome patenkinti klasės draugo pasirodymu. Po laidos pilni gerų įspūdžių visi laimingai grįžome namo. Didžiuojamės Igno pasirodymu bei tikimės jį išvysti televizijoje ir kitais metais! O šią laidą galėsite pamatyti sausio 13 dieną.