Trečiadienis, 14 Lapkritis 2018 16:29

Artėjant rinkimams į Gimnazijos mokinių parlamentą (GMP), antradienį buvo surengta konferencija su jo veikloje norinčiais dalyvauti gimnazistais. Susipažinkite su šių metų kandidatais, kad rinkimų dieną, ketvirtadienį, būtų lengviau apsispręsti, už ką balsuoti.

Ignas Janeliūnas, Ic klasė. Jis yra Lietuvos moksleivių sąjungos narys. Kandidatas siūlo gimnazijoje rengti vienkartinius protmūšius ir viktorinas, supažindinti moksleivius su Panevėžio jaunimo nevyriausybinėmis organizacijomis, rengti virtualių žaidimų popietes bei interviu su mokytojais.

Agnė Paškevičiūtė, Ic klasė. Lietuvos moksleivių sąjungos savanorė nori prisidėti prie gimnazijos renginių organizavimo, yra kūrybinga, komunikabili bei aktyvi ir už mokyklos ribų.

Augustas Horban, Id klasė. Kandidatas teigia nesistengiantis būti labai rimtas, yra lengvabūdiškas ir nori gimnaziją papuošti taip, kad visi į ją atėję žmonės jaustųsi lyg antruose namuose.

Džiugas Lapienis, Ie klasė. Jis ankstesnėje mokykloje buvo mokinių tarybos narys. Kandidatas tikisi, kad po penkerių metų gimnazija bus išlaikiusi savo autoritetą, garsės savo gimnazistais ir mokytojais. Pagrindinė kandidato savybė – kūrybiškumas.

Erikas Laužadis, Ie klasė. Kandidatas yra „Pynimėlio“ šokėjas, jis sako, kad draugai gali geriausiai jį apibūdinti. Jie teigia, kad Erikas yra aktyvus, atkaklus, draugiškas, veiklus, neieško žodžio kišenėje.

Viltė Vozbutaitė, Ie klasė. Kandidatė nori realizuoti savo mintis ir idėjas būtent gimnazijos mokinių parlamente. Ji siūlo sukurti vizualų valgyklos valgiaraštį, įkurti „Fuxų“ stovyklą bei prisidėti prie savanoriškos veiklos gyvūnų prieglaudose, senelių ir vaikų namuose.

Paulius Jasėnas, IIb klasė. Kandidatas domisi dizainu, menais, robotika, fotografija, yra garsinęs renginius mokykloje ir už jos ribų, moka naudotis „Photoshop“ programa, filmuoja ir montuoja filmuotą medžiagą.

Kamilė Mažylytė, IIa klasė. Ji yra klasės seniūnė ir „Siaustinio“ šokėja. Gimnazistė teigia, kad gali suteikti gimnazijos mokinių parlamentui gyvybingumo, nes yra atsakinga, moka planuoti laiką, turi idėjų, mėgsta rašyti, skaityti ir fotografuoti.

Balsavimas už GMP kandidatus ketvirtadienį, lapkričio 15 dieną, vyks tokia tvarka:

Po 1-os pamokos – 1-osios klasės;

Po 2-os pamokos – 2-osios klasės;

Po 3-os pamokos – 3-iosios klasės;

Po 4-os pamokos – 4-osios klasės;

Po 5-os pamokos – visi, kurie nesuspėjo balsuoti.