Antradienis, 25 Rugsėjis 2018 06:35

Ateitininkai Popiežių pamatė iš arti

Gabrielius MIŠTAUTAS, IIIe klasė

Kai rugsėjo 22-23 dienomis Popiežius Pranciškus lankėsi Lietuvoje, mūsų gimnazijos ateitininkai kartu su keliomis kitomis Panevėžio krašto ateitininkų kuopomis vyko su juo susitikti. Pirmąją dieną Popiežius nusileido Vilniaus oro uoste, viešėjo Prezidentūroje, meldėsi Aušros Vartuose, lankėsi pas sunkius ligonius. Dienos kulminacija buvo jo susitikimas su jaunimu Katedros aikštėje, kur ir mes nuo pat ryto jo laukėme. Po susitikimo mūsų autobusas jau vyko į Kauną, ten pernakvojome mokykloje, o sekmadienį Kauno Santakos parke dalyvavome Popiežiaus aukojamose iškilmingose Mišiose. Žmonės į Santaką rinkosi jau naktį, jų buvo tiek daug, kad mes visi televizijos ekranuose atrodėme kaip vientisas kilimas. Po Mišių važiavome namo, pilni įspūdžių. O Pranciškus grįžo į Vilnių, pagerbė holokausto aukas, KGB kankinius ir netrukus oficialiai užbaigė savo vizitą Lietuvoje.