Penktadienis, 30 Kovas 2018 15:40

Skaitykloje – nakties akys

Paskutinį penktadienį prieš Velykų atostogas 1b klasės mokinys Paulius Jasėnas pakvietė klasės draugus į savo pirmąją personalinę fotografijų parodą „Naktinės akys“, kurioje eksponuojamos nuotraukos atskleidžia autoriaus santykį su naktimi, tamsa, tyla, ramybe. Paroda simboliškai susisieja su Didžiojo Penktadienio kvietimu sustoti, pabūti su savimi, pasinerti į tylą ir ją išgirsti. Pristatydamas savo fotografijas, Paulius kalbėjo apie tai, kad jam naktinis miestas ir žvaigždėtas dangus žymiai įdomesni negu dieną, kad naktis iš esmės keičia visą atmosferą – kur vyko šurmulys, stojo keista tyla ir ramybė, kur buvo spindesys, radosi keistas gatvių žibintų šviesos ir šešėlių mirgėjimas. Pauliaus teigimu, tik nakties tyloje atsiskleidžia slaptas žvaigždžių – nakties akių – ypatingas grožis.... Parodos atidaryme dalyvavusi Pauliaus mama Lina padėkojo už paramą sūnui ruošiant parodą, papasakojo apie dviejų fotografijos mėgėjų – sūnaus ir mamos - bendradarbiavimą. Pagiriamąjį, paskatinamąjį žodį tarė ir dailės mokytojai Lina Paužuolienė bei Gintaras Grigas.

Taigi kviečiame po vieną, / po du, po tris / pažvelgti skaitykloje / į Nakties akis...