Trečiadienis, 28 Vasaris 2018 21:04

Sieną papuošė fotografijos meistro darbai

Gintaras GRIGAS, dailės mokytojas

Gimnazijos priestato antrasis aukštas netikėtai pasikeitė – jo sieną papuošė fotopaveikslų ekspozicija. Trečiadienio popietę mūsų gimnazijoje apsilankęs garsus fotomenininkas Ramūnas Danisevičius čia pristatė savo projektą „LIKĘ“. Apie įvairiapusišką ir intriguojančią menininko kūrybą papasakojo autorių atlydėjęs Fotografijos galerijos parodų kuratorius, dailininkas Sigitas Laurinavičius. Jis akcentavo reportažinės fotografijos kūrėjo fenomenalų gebėjimą atsidurti reikiamoje vietoje pačiu tinkamiausiu laiku ir fiksuoti veiksmą jo kulminaciniame taške. Pirmieji fotoparodą apžiūrėję mokiniai įvertino siužetų ir kompozicijų įvairovę bei nuotraukų pateikimo originalumą. Kai būsite priestato antrame aukšte, neprabėkite pro parodą, o atidžiai perskaitykite „keistą“ jos anotaciją, įsižiūrėkite į kartais paradoksalius vaizdų derinius.