Penktadienis, 19 Sausis 2018 20:02

Diskutavome, kaip pagerinti gyvenimą

Klaudija GARNYTĖ, IIIa klasė

„Įsitrauk!“ – taip vadinasi ketvirtadienį gimnazijos skaitykloje vykusi Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos surengta konsultacija. Europos Sąjungos mastu vykdomos konsultacijos kviečia jaunimą įsitraukti į diskusijas apie gyvenamąją aplinką ir laisvalaikį, išreikšti savo nuomonę, mintis ir idėjas. Susitikime aptarėme šių dienų aktualijas: kaip būtų galima tobulinti mūsų miestą, gerinti įvairias jaunimo erdves, ar interneto erdvės šiuo metu yra saugios. Gimnazistės išsakė savo mintis apie įrengimą naujų laisvalaikio praleidimo vietų, ypač tokių, kur mokiniai galėtų užsukti bet kuriuo jiems palankiu laiku ir jaustųsi nevaržomi, taip pat kalbėjome apie miesto sporto aikštyno ir parko tvarkymą ir pan. Visais mokinių siūlymais bus pasinaudota vykdant jaunimo politikos formavimo ir įgyvendinimo procesus visoje Europoje. Tokios diskusijos jauniems žmonėms suteikia galimybę kurti realistiškus ateities planus ir dalyvauti gerinant gyvenamosios aplinkos kokybę.