Antradienis, 19 Gruodis 2017 18:52

Laboratorinį darbą atliko Kaune

Grupė mūsų gimnazijos mokinių, besidominčių chemija, lankėsi Kaune – Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Farmacijos muziejuje, kur susipažino su medicinos ir vaistų istorija,  bei Kauno technologijos universiteto Chemijos technologijos fakultete. Pastarajame dalis gimnazistų klausė paskaitos apie „jonvabalius“ telefonuose, o kiti atliko laboratorinį darbą „Organinių junginių kokybinė analizė“ ir bandė nustatyti, ar organiniame junginyje yra halogenų, sieros bei azoto. Laisvu nuo ekskursijų ir darbų laiku mokiniai pasivaikščiojo po Kauną, pasigrožėjo Kalėdoms pasipuošusia Rotuše. Kelionė buvo naudinga: padėjo tvirčiau apsispręsti, su kokiais mokslais toliau sieti gyvenimą, suteikė galimybę susipažinti su studentišku gyvenimu, universiteto tvarka. Gimnazistai ne tik sužinojo daug įdomių bei svarbių dalykų, bet ir gerai praleido laiką su bendramoksliais.