Pirmadienis, 18 Gruodis 2017 18:55

Kalėdinis atvirukas – jau dešimtasis

Prieš šventes iš spaustuvės į gimnaziją atkeliavo nauji kalėdiniai atvirukai. Ši graži tradicija – pasveikinti vieniems kitus įteikiant šventinį atviruką, papuoštą gimnazistų piešiniais, – tęsiasi jau 10 metų. Visus šiuos metus puoselėti šią idėją padeda garsi Panevėžio reklamos leidybos firma „Amalkera“. Jubiliejinio, dešimtojo, atviruko viršelį papuošė 4c klasės mokinės Gretos Levickytės ir 3c klasės mokinės Kamilės Bajarūnaitės mišria technika atliktos subtilios kompozicijos – fantazijos bėgančio laiko, šventų Kalėdų temomis. Atviruko vidinėje pusėje, gimnazijos direktoriaus Raimondo Dambrausko sveikinimo fone, – 4b klasės gimnazisto Miko Karalevičiaus akvarele lietas peizažas. Tikimės, kad bendruomenės nariai, gavę šį iliustruotą sveikinimą, pajus artėjančios Didžiosios Šventės dvasią.