Abiturientai dėkingi už smagų gimtadienį
Antradienis, 12 Gruodis 2017 18:18

Abiturientai dėkingi už smagų gimtadienį

Rasa BUTKEVIČIŪTĖ, IVb klasė

Gruodžio 12-ąją gimnaziją buvo apėmusi pakili nuotaika: bendruomenė šventė Pyragų dieną, o abiturientai – dvyliktokų gimtadienį. Kaip ir kiekvienais metais, pirmųjų, antrųjų ir trečiųjų klasių mokiniai kepė įvairius skanėstus, kurių įsigyti buvo galima pyragų pertraukos metu. Jau tapo įprasta, kad surinkti pinigai skiriami geram tikslui – ir šįkart jie bus paaukoti labdarai. Iškart po pyragų pertraukos visi abiturientai susirinko aktų salėje, kurioje jų laukė nepamirštamas trečiųjų klasių mokinių pasirodymas Laukinių vakarų tema. Kaubojais persirengę trečiokai džiugino dvyliktokus dainomis, šokiais, gyva muzika bei dovanomis, sukūrė puikią gimtadienio atmosferą ir kiekvieno veide įžiebė šypseną. Visų abiturientų vardu noriu padėkoti trečiokams ir visiems, prisidėjusiems kuriant šį nepaprastai daug pastangų ir darbo reikalavusį, o mums geras emocijas sukėlusį ir nuo įtemptos kasdienybės atitrūkti leidusį renginį. Tai bus vienas gražiausių ir šilčiausių prisiminimų, kurį iš gimnazijos išsinešime kartu su savimi.

Simple Picture Slideshow:
Could not find folder /home/jbgimnaz/domains/jbgimnazija.lt/public_html/images/stories/
12-12_foto_2017