Antradienis, 05 Gruodis 2017 19:14

Skaitykloje pakvipo Kalėdomis

Gintaras GRIGAS, dailės mokytojas

Antradienio popietę skaitykloje atidaryta mūsų bendruomenės narės, gimnazijos buhalterės Reginos Aleknienės kalėdinių puokščių-vainikų paroda. Gimnazijos direktorius Raimondas Dambrauskas, atidarydamas parodą, pasidžiaugė, kad plečiasi meną kuriančių mokyklos bendruomenės narių ratas, palinkėjo autorei kūrybinės sėkmės. Gražia paroda džiaugėsi ir atidaryme dalyvavę dailės mokytojai Lina ir Gintaras. Lina Paužuolienė, beje, taip pat kurianti kalėdinius vainikus, floristines kompozicijas, susirinkusiuosius patikino, kad atsakingą darbą gimnazijoje dirbančios Reginos pomėgis nėra atsitiktinis – tokius sudėtingus ir įmantrius samanų, kankorėžių, šakelių, sausų žolynėlių, šiaudelių derinius vainikuose gali sukurti tik mylintis gamtą, augalus, arti gamtos esantis žmogus. Padėkojusi už dėmesį jos kūrybai ir asmeniui, Regina Aleknienė papasakojo, kaip puoselėja šį savo pomėgį, ir pažadėjo gimnazijos skaitykloje surengti velykinių puokščių parodą.

Kviečiame užeiti į gimnazijos skaityklą, aplankyti nuostabių vainikų parodą ir pajusti artėjančių švenčių dvasią.