Dydis nesvarbus
Ketvirtadienis, 23 Lapkritis 2017 20:29

Dydis nesvarbus

Marta MIKALAUSKAITĖ, IVc klasė

Ketvirtadienio popietę į diskusiją gimnazistus pakvietė įmonės „Dydis nesvarbus" įkūrėja Giedrė Valavičiūtė. Ji pasidalino savo patirtimi, įžvalgomis apie mūsų visuomenėje įsivyravusį perdėtą grožio kultą, kurį dažnas žmogus laiko siekiamybe. Giedrė, paprastai ir nuoširdžiai papasakojusi savo istoriją, pabrėžė, jog laimingam ir pilnavertiškam gyvenimui visiškai jokios įtakos neturi kūno ir drabužių dydis. Pasak Giedrės, svarbiausia yra pamilti save, mėgautis savimi, neklausyti kitų žmonių neigiamų nuomonių ar pašaipų – tik taip išmokstama „gyventi savame kūne“ ir džiaugtis gyvenimu, nepaverčiant drabužių dydžio kliūtimi. Dėkojame Giedrei už atvirą ir nuoširdžią diskusiją ir tikimės, jog jos pozityvus požiūris pasieks dar ne vieną auditoriją.