Pirmadienis, 16 Spalis 2017 19:20

Tarptautinio projekto dalyviai susitiko mūsų gimnazijoje

Goda RAŠČIŪTĖ, IIe klasė

Juozo Balčikonio gimnazija tęsia dalyvavimą ERASMUS+ projekte „Išmaniosios technologijos ir sveikas gyvenimo būdas“. Spalio 8-14 dienomis Panevėžyje vyko trečiasis projekto dalyvių susitikimas, todėl mūsų mokykloje viešėjo svečiai iš Vokietijos, Turkijos bei Lenkijos.

Lietingas oras nesugadino nuotaikos ir mes, projekto dalyviai, turiningai leidome laiką. Pirmą projekto dieną svečiai susipažino su gimnazija, jos istorija, mokinių parlamento veikla. QR kodų žaidimas leido sužinoti daugiau apie Panevėžį. Antradienį laukė išvyka į Anykščius. Kitomis dienomis aplankėme Vilnių, Kernavę, Trakus, kūrėme elektronines knygas, gaminome sveiką lietuvišką desertą.

Kartu praleistas laikas buvo ypatingas. Ne tik išmokome daug naujų dalykų apie sveiką gyvenseną bei išmaniąsias technologijas, bet ir dar labiau susidraugavome. Svečiai liko sužavėti gimnazistų bendruomeniškumo, įdomios Lietuvos istorijos, pasidalinome žiniomis ir įgijome daug patirties.

IMG-0099
IMG-0129