Penktadienis, 19 Gegužė 2017 10:38

Pirmokai mokėsi Lenkijoje

Emilija KLIMAVIČŪTĖ, Jogailė ASTRAMSKAITĖ, Ie klasė

Gegužės 7-13 dienomis Lenkijoje, Piasečne, vyko antrasis ERASMUS+ projekto „Išmaniosios technologijos ir sveikas gyvenimo būdas“ dalyvių susitikimas. Jame mūsų gimnazijai atstovavo Matas Juškys (1b), Kornelija Anelė Kuzmickaitė (1b), Dovydas Kareiva (1c), Aistė Labakojytė (1c), Evelina Stankevičiūtė (1c), Jogailė Astramskaitė (1e) ir Emilija Klimavičiūtė (1e). Kartu su mokiniais vyko projekto koordinatorė mokytoja Loreta Jusienė bei mokytoja Jūratė Jakubaitienė.

Lenkijoje patyrėme daug puikių įspūdžių, buvome nuoširdžiai priimti lenkų moksleivių šeimose. Be to, turėjome daug veiklos: tyrinėjome skaitmeninius kodus ant įvairių produktų, dalyvavome anglų ir lenkų kalbų pamokose, gaminome tradiciškus lenkiškus patiekalus bei sveikus užkandžius. Kelis kartus vykome į Varšuvą, kur aplankėme universiteto biblioteką, Lenkijos žydų muziejų. Įsimintiniausia veikla buvo „time-lapse“ filmuko kūrimas.

Savaitė Lenkijoje projekto dalyviams paliko puikių prisiminimų. Turėjome galimybę susipažinti su kitomis kultūromis, patobulinome anglų kalbos įgūdžius, susiradome naujų draugų, sužinojome daugiau apie sveiką gyvenimo būdą.

e1
e2