Ketvirtadienis, 11 Gegužė 2017 18:28

Apie kūrybą pasakojo rašytoja

Klaudija GARNYTĖ, II a klasė

„Skaitymas ir rašymas – sveikata ir grožis, jėga ir sėkmė, nuotykis ir malonumas!“ - šiais skambiais žodžiais prasidėjo gimnazijos skaitykloje vykęs susitikimas su buvusia mūsų gimnazijos mokine, rašytoja Sara Poisson. Tikrasis poetės vardas – Rasa Čergelienė, o idėją susikurti pseudonimą pasiūlė prozininkės bičiulė rašytoja Mari Poisson. Viešnia Juozo Balčikonio gimnaziją baigė 1982 m. Nuo 2003 m. ji yra Lietuvos rašytojų sąjungos narė, o nuo 2013 m. – nepriklausoma žurnalistė ir rašytoja. Susitikimo metu buvo pristatyta naujausia, devintoji, rašytojos knyga – esė rinkinys „Grožio mašina“, kuriame kalbama apie kūrėjos santykį su knyga nuo mažų dienų, mokyklos laikus bei vėlesnius gyvenimo metus. Dėkojame Knygų klubui už iniciatyvą ir kvietimą rašytojai apsilankyti buvusioje gimnazijoje.

unnamed (1)
unnamed (2)