Ketvirtadienis, 16 Kovas 2017 09:12

Pirmokai mokėsi Vokietijoje

Goda RAŠČIŪTĖ, Ie klasė

Mūsų gimnazija dalyvauja ERASMUS+ projekte „Išmaniosios technologijos ir sveikas gyvenimo būdas“. Kovo 5-11 dienomis Vokietijoje, Pulheimo mieste, įvyko pirmasis projekto dalyvių susitikimas. Jame gimnazijai atstovavo Benas Simanavičius (1a), Matas Vertelka (1e), Vesta Valaškevičiūtė (1c), Rugilė Kiškytė (1a), Emilija Švegždaitė (1b) bei Goda Raščiūtė (1e). Kartu su pirmokais vyko projekto koordinatorė mokytoja Loreta Jusienė, mokytoja Jūratė Jakubaitienė ir direktoriaus pavaduotoja Laima Dyburienė.

Projekto dalyviai buvo šiltai priimti šeimų, su kuriomis gyveno visą savaitę. Laiko nuobodžiauti nebuvo, mokykloje mūsų laukė daugybė įdomių veiklų. Mokėmės programuoti „Lego“ robotus, gaminome sveikus vokiškus pusryčius, keliavome į Kelną, Boną. Taip pat dalyvaudavome pamokose su kitais mokiniais, diskutavome apie saugų elgesį internete. Įdomiausia buvo kurti projekto filmuką, turėjome progą pasijusti žurnalistais ir pasikalbėti su įvairių tautų žmonėmis apie sveiką gyvenseną.

Savaitė, praleista Vokietijoje, ilgam įsirėžė į atmintį. Susipažinome su puikiais žmonėmis, daugiau sužinojome apie sveiką gyvenimo būdą, patobulinome savo anglų kalbos žinias, pažinome kitokias kultūras ir parsivežėme naujų idėjų.