Sekmadienis, 11 Gruodis 2016 21:42

Laimėjo skanų prizą

Goda RAŠČIŪTĖ, Ie klasė

IIe klasės gimnazistui Džiugui Petraičiui pavyko laimėti prizą „Mokyklų kovose“ – antrus  metus „Delfi“ organizuojamame žaidime, skirtame Lietuvos mokykloms. Norintieji varžytis dėl šio žaidimo prizų turėjo į internetą įkelti savo mokyklos nuotrauką ir laukti balsų. Prizai išties įspūdingi: mokyklai, laimėjusiai pirmąją vietą, atiteko populiariųjų „Radistų“ diskoteka, antrosios ir trečiosios vietų laimėtojams padovanoti penki sėdmaišiai, o daugiau kaip tūkstantį balsų surinkę žaidimo dalyviai gavo 150 ledinukų „Chupa Chups“.

„Socialiniame tinkle „Facebook“ pamačiau, kad draugas užregistravo savo mokyklą. Tuo metu žaidime dalyvavo tik kelios mokyklos, tai ir aš nusprendžiau išbandyti sėkmę“, - sakė Džiugas Petraitis. Jam pavyko surinkti 1920 balsų ir gimnazistams projekto organizatoriai padovanojo statinaitę „Chupa Chups“ ledinukų. Laimėtus saldainius Džiugas pasidalino su klasės draugais.

Nors ir nepavyko laimėti pagrindinių prizų, Džiugas džiaugiasi, kad Juozo Balčikonio gimnazijos mokiniai įrodė esantys vieningi!