Pirmadienis, 05 Gruodis 2016 21:24

Paslaptinga ekskursija

Gustė STASEVIČIŪTĖ, IIa klasė

Praėjusį penktadienį gimnazijos debatų ir knygų klubų bei mokinių parlamento nariai turėjo galimybę pamatyti gražiausias sostinės vietas, pasigėrėti Kalėdoms papuoštu Vilniaus senamiesčiu. Tačiau didžiausią staigmeną mums buvo paruošęs prieš prieš dešimt metų mūsų gimnaziją baigęs Tomas Bašarovas – jis gimnazistams surengė paslaptingą ekskursiją po legendomis apipintas Vilniaus senamiesčio vietas. Pro smalsias mūsų gido akis nepraslydo nei siauros miesto gatvelės, nei Šv. Onos bažnyčios architektūros detalės bei slapti simboliai, nei pats tikriausias Vilniaus kalėdų senelis. Išgirdę daugybę kerinčių legendų apie angelus, šventuosius ir net visiems gerai žinomas istorines asmenybes, į gimtąjį miestą grįžome pasisėmę daug naujų žinių ir nepaprastai dėkingi į ekskursiją pakvietusiam Tomui.