Penktadienis, 18 Lapkritis 2016 07:31

Parlamente – keturi naujokai

Gustė STASEVIČIŪTĖ, IIa klasė

Gimnazijoje vyko rinkimai į mokinių parlamentą ir jau turime keturis naujus naujus parlamentarus. Antradienį surengtoje konferencijoje kandidatai papasakojo, kaip jie įsivaizduoja savo veiklą, ko siekia, atsakė į gimnazistams rūpimus klausimus. Ketvirtadienį visi mokiniai balsavo už pasirinktus kandidatus, o  aktyviausiai tai darė pirmokai – savo balsus atidavė daugiau kaip 93 procentai I klasių gimnazistų. Suskaičiavus balsus paaiškėjo, kad Gimnazijos mokinių parlamentą papildė 4 nauji nariai: Mantvidas Kirklys (If), Luka Tamulionytė (Ic), Klaudija Garnytė (IIa), Andrius Chatkevičius (Ia). Sveikiname naujokus bei linkime jiems daug naujų idėjų, kantrybės darbuose ir neblėstančio entuziazmo!

GMP_01
GMP_04