Sekmadienis, 03 Balandis 2016 12:00

Išrinkti gražiausi margučiai

Praėjus Velykoms, gražiausiai pavasario šventei, visiems pasigirti pačių nuspalvintais margučiais panoro aštuoniolika gimnazijos bendruomenės narių. Į gražiausio margučio rinkimus, surengtus skaitykloje, atnešti 32 įvairiomis technikomis marginti kiaušiniai. Šalia tradiciniu dekoravimo būdu – svogūnų lukštais – nuspalvintų kiaušinių puikavosi margučiai, dažyti šilkinio audinio skiautelėmis bei puošti dekupažo technika. Gaila, kad seniausiu marginimo būdu – vaško ornamentais – buvo išdekoruotas tik vienas margutis. Kaip ir pernai, konkurse dalyvavo ir ypač didelis žąsies kiaušinis.

Gražiausius margučius rinko mokiniai ir komisija. Po ilgų diskusijų buvo nuspręsta pirmąsias vietas skirti Ie klasės mokinei Faustai Kuzmickaitei (31 numeris) ir mokytojai Jolantai Jurevičiūtei (20 numeris). Antrosios vietos atiteko bibliotekos vedėjai Sigitai Matuzevičienei ir IIId klasės mokinei Aušrinei Marinskaitei (32 numeris), trečiosios – Ie klasės mokinei Aušrinei Šerėnaitei (30 numeris) ir mokytojai Violetai Devindonienei (15 numeris). Gražiausiais margučiais dar galima pasigrožėti gimnazijos skaitykloje.