Šeštadienis, 19 Kovas 2016 19:41

Būsimieji gimnazistai liko patenkinti

Augustas ALEKNA, IIIc klasė

Kovo 17-osios popietę gimnazijoje vykę renginiai buvo skirti miesto progimnazijų aštuntokams. Atvirų durų diena surengta trečią kartą ir šiemet į ją susirinko kaip niekada daug aštuntokų. Svečiai turėjo galimybę iš arčiau pažinti Juozo Balčikonio gimnaziją, sužinoti jos istoriją, pavaikščioti koridoriais. Direktorius Raimondas Dambrauskas būsimiesiems gimnazistams ir jų tėveliams pristatė gimnaziją, bendruomenės tradicijas, supažindino su priėmimo sąlygomis.

Vėliau mokinių parlamentas aštuntokus pakvietė dalyvauti orientacinėse varžybose „JBGo“. Komandos turėjo rasti visus gimnazijos plane pažymėtus punktus ir juose atlikti įvairias užduotis. Po to svečiai dalyvavo protų mūšiuose, kūrė eilėraščius gimnazijai, narpliojo kitas mįsles, galiausiai vidiniame kiemelyje sparčiausi ir sumaniausi buvo apdovanoti prizais. Būsimieji gimnazistai džiaugėsi ir dėkojo už galimybę pažinti gimnaziją, pajusti jos dvasią.

„JBGo“ rungtynių dalyviai paliko gimnazijos kiemelį, tačiau neabejojame, kad daugelį jų čia išvysime jau šių metų rugsėjo pirmąją!

bendra1
JBGO_01