Šeštadienis, 24 Spalis 2015 19:50

Menininkas pristatė įspūdingas fotografijas

Juozo Balčikonio gimnazijos auklėtinis, 1987 metų laidos abiturientas Evaldas Ivanauskas mokykloje eksponuoja savo kūrinius – įspūdingas fotografijas. Prieš pat rudens atostogas, spalio 22 dieną, menininkas vyresniųjų klasių gimnazistams pristatė penkis savo darbus, kurie, iškabinti prie mokytojų kambario, jau antra savaitė traukia tiek mokinių, tiek mokytojų akis.

E.Ivanauskas – nuo 2004 metų Lietuvoje ir Europoje garsus savitų skaitmeninių fotokompozicijų kūrėjas, mieste žinomos reklamos firmos „Amalkera“ dizaineris. Pristatydamas parodos autorių, gimnazijos direktorius Raimondas Dambrauskas džiaugėsi ir  buvusio mokinio kūrybiniu sugrįžimu (beje, tai antroji fotografo kūrybos paroda gimnazijoje), ir mokyklos bei „Amalkeros“ vaisingu bendradarbiavimu.

Menininkas išsamiai papasakojo, kaip atsirado jo kompozicijos, atskleidė kūrybos proceso virtuvę, paaiškino, jog turi teisę egzistuoti ir toks kiek niūrokas, melancholiškas, mistiškas jo skaitmeninių vizijų pasaulis. E.Ivanauskas sakė, kad jam svarbu ir gera sugrįžti į savo mokyklą, švenčiančią lietuviško šimtmečio sukaktį.