Antradienis, 22 Rugsėjis 2015 18:27

Fizikų akistata su mokslo ir technologijų naujienomis

Augustė PETRAUSKAITĖ, IVd klsė

Išradingumas – svarbiausias civilizacijos pažangos variklis. Jau dvyliktą kartą Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė“  stebino šio išradingumo vaisiais. Tokią džiugią nuostabą patyrė ir mūsų gimnazijos trečių bei ketvirtų klasių fizikai, dalyvavę festivalio renginiuose Kaune: mokslo populiarinimo šventėje „Kodas: atradimai. Ekspedicija į mokslo pasaulį“ Kauno tvirtovės VII forte ir KTU dienoje. Gimnazistai aplankė magišką šviesos bei spalvų šalį, prisiminė chemijos mokslo raidą, pasitikrino žinias viktorinose, pamatė eterinių aliejų gamybos procesą, susipažino su molekuline gastronomija, atliko kojų venų funkcionalumo tyrimą, išbandė virtualios realybės kūrimo prietaisus, sužinojo medžiagotyros principus, be to, susipažino su KTU studentų miesteliu bei VII fortu. Išvykos metu patirti įspūdžiai ne tik paliko smagų prisiminimą, bet ir paskatino daugiau domėtis mokslo naujienomis.
20150911_120901
20150911_120948