Antradienis, 14 Liepa 2015 15:19

PANEVĖŽIO JUOZO BALČIKONIO GIMNAZIJA

 

2015 METŲ BRANDOS EGZAMINŲ REZULTATŲ SUVESTINĖ

 

2015 m. liepos 10 d.

Panevėžys

 

Dalykas

Laikiu-siųjų skaičius

Balų vidurkis

100 balų

99 balai

98 balai

90-100 balų

86-100 balų

sk. ir proc.     

Neiš-laikė

VALSTYBINIŲ

Užsienio kalba (rusų)

4

92,00

2

 

 

1

3 (75,00)

 

Užsienio kalba (anglų)

195

82,85

30

3

7

80

105 (53,85)

 

Lietuvių kalba ir literatūra

203

60,61

2

4

 

25

54 (26,60)

2

Informacinės technologijos

26

79,04

7

3

 

13

16 (61,54)

 

Matematika

174

67,81

12

 

4

42

56 (32,18)

1

Geografija

9

71,00

 

 

 

 

1 (11,11)

 

Biologija

73

79,92

6

2

3

29

34 (46,58)

 

Istorija

101

72,85

 

 

 

14

29 (28,71)

 

Chemija

61

66,08

1

1

2

11

14 (22,95)

 

Fizika

33

80,06

3

1

1

12

15 (45,45)

 

IŠ VISO

879

71,88

63

14

17

226

327 (40,40)

3

MOKYKLINIŲ

 Menai (dailė)

2

10,00

 

 

 

 

 

 

 IŠ VISO

2

10,00

 

 

 

 

 

 

                   

100 balų

1.     Andrius Andrikonis, IVf, (matematika), E.Tumėnaitė

2.     Patricija Bachtiarova, IVa, (anglų),  V.Tunkūnienė

3.     Domas Baltrūnas, IV e, (IT), R.Burbaitė

4.     Edvinas Bareika, IVf, (matematika), E.Tumėnaitė

5.     Viktorija Bubelytė, IVb, (anglų), N.Koženiauskienė

6.     Odeta Butnorytė, IVe, (anglų), V.Tunkūnienė

7.     Lukas Cedronas, IVc, (anglų, matematika, IT),  L.Jusienė, J.Budzilaitė, R.Burbaitė

8.     Enrika Čergelytė, IVa, (anglų),  V.Tunkūnienė

9.     Ieva Černytė,IVc,(anglų, matematika, IT, fizika), N.Glinskienė, J.Budzilaitė, G.Žilinskienė, J.Jurevičiūtė

10.  Paulius Čiapas, IVg, (matematika), A.Petkevičienė

11.  Karolis Daugerdas, IVe, (IT), R.Burbaitė

12.  Gabrielė Gilytė, IVg, (IT), R.Burbaitė

13.  Matas Dulkė, IVa, (anglų),  V.Kerbedienė

14.  Akvilė Gasiūnaitė,IVf, (anglų,matematika,biologija), N.Koženiauskienė,E.Tumėnaitė,V.Gudaitė

15.  Dominyka Gužauskaitė, IVc, (rusų, anglų), N.Tereščenko, N.Glinskienė

16.  Gerda Jurevičiūtė, IVf, (biologija), V.Gudaitė

17.  Vilius Karsokas, IVd, (matematika, IT), A.Petkevičienė, B.Diržytė

18.  Tautvydas Karvelis, IVd, (matematika), A.Petkevičienė

19.  Benas Kirša, IVa, (anglų, lietuvių), V.Tunkūnienė, D.Ašerienė

20.  Aleksandra Kubiliūtė, IVb, (anglų), V.Kerbedienė

21.  Danas Kurlavičius, IVg, (anglų), N.Koženiauskienė

22.  Joana Lapinskaitė, IVe, (lietuvių), R.Dunauskienė

23.  Gabija Lauciūtė, IVe, (anglų), D.Tumonytė

24.  Rugilė Lukoševičiūtė, IVa, (anglų), V.Kerbedienė

25.  Miglė Mackevičiūtė, IVb, (matematika), M.Uselytė

26.  Paulius Melaika, IVb, (matematika), M.Uselytė

27.  Goda Norvaišaitė, IVg, (anglų), N.Glinskienė

28.  Eglė Ovsianaitė, IVf, (anglų, biologija, chemija), N.Koženiauskienė, V.Gudaitė, V.Nausėdienė

29.  Šarūnas Paškevičius, IVb, (anglų), N.Koženiauskienė

30.  Gailius Praninskas, IVc, (anglų), N.Koženiauskienė

31.  Toma Rapševičiūtė, IVf, (anglų), N.Koženiauskienė

32.  Juozas Rimkus, IVe, (anglų, biologija), V.Kerbedienė, V.Gudaitė

33.  Mantas Satkevičius, IVc, (anglų), N.Koženiauskienė

34.  Dovydas Skrebė, IVe, (matematika), M.Uselytė

35.  Luka Smalinskaitė, IVe, (anglų, biologija),V.Kerbedienė, V.Ivanauskaitė

36.  Vaiva Soriūtė, IVb,  (anglų, fizika), N.Koženiauskienė, R.Grabauskaitė

37.  Lukas Stakėla, Ive, (anglų), V.Kerbedienė

38.  Patricija Šapokaitė, IVa, (anglų, matematika), V.Tunkūnienė, E.Tumėnaitė

39.  Viktorija Torovec, IVg, (rusų), N.Tereščenko

40.  Ieva Urbonaitė, IVb, (anglų), N.Koženiauskienė

41.  Kamilė Vaičiūnaitė, IVc, (anglų), N.Glinskienė

42.  Paulius Venclovas, IVb, (anglų), N.Koženiauskienė

43.  Kristina Vickutė, Ivc, (biologija), V.Gudaitė

44.  Augustas Vinauskas, IVc, (anglų), N.Koženiauskienė

45.  Ignas Žebrauskas, IVg, (anglų, IT, fizika),  N.Koženiauskienė, G.Žilinskienė, R.Grabauskaitė

 

 

Parengė direktoriaus pavaduotoja ugdymui                                                   Danutė Sliosoraitė