Sekmadienis, 03 Gegužė 2015 17:19

Popietė „Mokomės viešojo kalbėjimo“

Sigita MATUZEVIČIENĖ, Giedrė TYLIENĖ, gimnazijos bibliotekininkės

Balandžio 23-29 dienomis vyko Nacionalinės bibliotekų savaitės renginiai. Šių metų savaitės tema – „Biblioteka: informacija ir žinios – kiekvienam“. Mūsų gimnazijos bibliotekininkės kartu su lietuvių kalbos mokytojomis aktų salėje surengė popietę „Mokomės viešojo kalbėjimo“. Gimnazistai antrokai Andrius Kubilius, Uršulė Vilytė, Gabrielė Lipskytė, Vygaila Šulskis, Ugnė Mažonaitė, Inga Barauskaitė, Saulius Indriūnas, paprašyti jų mokytojos Danutės Ašerienės, sakė kalbas įvairiomis temomis: apie antraščių svarbą, patarles, slapyvardžius, kalbos etiketą, 2015-uosius kaip etnografinių regionų metus, dokumentinius filmus ir apie tai, kad geros knygos yra kaip geri žmonės. Antrokų klausėsi Ie ir If klasių mokiniai, atėję kartu su mokytoja Laimute Miliukaite. Tikimės, kad šis renginys tikrai buvo naudingas ir pranešėjams, ir visiems dalyvavusiems pirmokams. O gal tai taps ir gražia tradicija?

Skaidr1
Skaidr10