Vartotojo vertinimas: / 0
BlogiausiasGeriausias
Pirmadienis, 27 Balandis 2015 16:39

Parodos autoriui brandos atestatas jau pažadėtas

Pirmadienį gimnazijos skaitykloje IVf klasės abiturientas Ignas Lokcikas pristatė pirmąją savo kūrybos parodą. Nors, pasak autoriaus, pirmoji jo paroda turėjusi būti tapybos darbų, tačiau tapybos ir realizmo suderinti jam nepavyko. Todėl žiūrovų teismui Ignas pateikė fotografijų parodą „Debiutas“. Joje – akimirkos, kurias pavyko užfiksuoti kelionėje į Strasbūrą. Parodos lankytojai galės pamatyti Lenkijos, Vokietijos, Austrijos, Prancūzijos gamtovaizdžius, miestus, žmones.

Tai nėra tipiška buitinė fotografija šeimos albumui – Igno darbuose, kaip pastebėjo autorių pristatęs mokytojas Gintaras Grigas, reportažinė fotografija gražiai persipynusi su menine fotografija. Parodos atidaryme dalyvavęs gimnazijos direktorius Raimondas Dambrauskas pagyrė jaunąjį kūrėją už jo aktyvumą mokyklos bendruomenės kultūriniame gyvenime (visiems žinoma, kad Ignas yra ir puikus skaitovas, gimnazijos renginių vedėjas bei teatro studijos narys). Lietuvių kalbos mokytoja Rita Miknevičienė pasidžiaugė abituriento kūrybine ir dvasine branda, o direktorius pridūrė, kad, jei būtų galima, jis jau šiandien įteiktų Ignui brandos atestatą.

Kviečiame visus, norinčius pajusti Igno aplankytų miestų neįprastą žavesį, praėjusios žiemos nuotaiką, užsukti į gimnazijos skaityklą.