Sekmadienis, 01 Vasaris 2015 12:02

Šokantys gimnazistai vėl sužavėjo visą miestą

Aleksandra KUBILIŪTĖ, IVb klasė

Dvyliktą kartą vykęs tradicinis Juozo Balčikonio gimnazijos šokių vakaras „Sidabrinė naktis“ praėjusį penktadienį gimnazijos bendruomenę bei visus panevėžiečius vėl sukvietė į „Cido“ areną. Keli tūkstančiai žiūrovų pripildė didžiausią Panevėžio renginių salę, kad galėtų išvysti trečių ir ketvirtų klasių moksleivius, besisukančius klasikinių, Lotynų Amerikos bei kitų šokių ritmais. Gimnazistai, vadovaujami choreografijos mokytojos ekspertės Kristinos Nainienės, šiemet išmoko dešimt pramoginių buitinių šokių. Viso vakaro metu salė aidėjo nuo žiūrovų ovacijų bei susižavėjimo šūksnių.

Šiais metais į „Sidabrinę naktį“ atvyko ir mūsų gimnazijos draugų: Latvijos Rygos Agenskalna gimnazijos mokiniai atliko latvių tautinius šokius, Ramygalos gimnazijos šokėjos šoko sambą. Renginyje svečiavosi ir Kėdainių Šviesiosios gimnazijos mokinių taryba. Pertraukose tarp konkursinių pasirodymų įsijungti į bendrus šokius ar juos išmokti buvo kviečiami visi žiūrovai. Publiką žavėjo gimnazijos šokių kolektyvo „Siaustinis“ pasirodymai, o visą vakarą į vieną melodingą šokį sujungė gimnazijos lengvosios muzikos orkestras, vadovaujamas Kęstučio Plančiūno.

Vakarui einant į pabaigą, vertinimo komisija paskelbė geriausius šokėjus. Metų Vienos valso pora tapo Monika Dambrauskaitė ir Ignas Liaudginas, lėto valso pora – Gabija Nainytė ir Mantas Satkevičius, čia-čia-čia pora – Rūta Butkevičiūtė ir Mantas Kinelis, lėto fokstroto pora – Ieva Urbonaitė ir Paulius Venclovas, salsos pora – Deimantė Vareikaitė ir Karolis Daugerdas, džaivo pora – Odeta Butnorytė ir Augustinas Breiva, rumbos pora – Kotryna Grunskytė ir Paulius Čiapas, kvikstepo pora – Greta Adlytė ir Marius Matulis, svingo pora – Agnė Pinauskaitė ir Mangirdas Pocius bei tango pora – Domantė Bulovaitė ir Lukas Stakėla. Paskatinimo sulaukė ir kiti dalyviai, jie buvo apdovanoti dovanėlėmis.

Konkurso kulminacija – šokių vakaro karaliaus ir karalienės paskelbimas. Šiais metais jais buvo išrinkti Kamilė Vaičiūnaitė ir Laimis Zubauskas. Džiugu, kad šią porą pastebėjo ne tik komisija, bet ir žiūrovai – savo favoritais Kamilę ir Laimį išrinkusi gimnazijos taryba apdovanojo juos gimnazijos tarybos pirmininko Alfonso Petrausko įsteigtu prizu – krištolinėmis taurėmis.

JBG sidabrine15m 01
JBG sidabrine15m 028