Penktadienis, 09 Sausis 2015 20:13

Mieli gimnazijos bendruomenės nariai,

dėkojame visiems už 2014 metais gimnazijai suteiktą finansinę paramą. Mokinių tėvelių, mokytojų, buvusių gimnazistų ir kitų rėmėjų gera valia iš 2% fizinių asmenų pajamų mokesčio gavome 34680,37 lito. Šios paramos sąmatą patvirtino gimnazijos taryba. 2015 metais atnaujinsime ir modernizuosime istorijos (127) ir anglų kalbos (114) kabinetus,  taip pat norėtume  atlikti kosmetinį lietuvių kalbos (110) kabineto remontą, perdažyti koridorių prie sporto salės, dviejuose kabinetuose pakeisti šviestuvus ir rašomąsias lentas, atnaujinti mokyklinius baldus. Ypatingas dėmesys bus skiriamas  įvairiems gimnazijos renginiams, skirtiems pirmosios lietuviškos gimnazijos Lietuvoje 100-mečiui paminėti. Jūsų parama padės gimnazijos mokinių parlamentui įgyvendinti savo idėjas. Dalis pajamų bus skirta gabiems ir socialiai remtiniems mokiniams.

Ir 2015 metais tikimės Jūsų supratimo bei geranoriškos paramos. Jūsų parama padės atnaujinti ir modernizuoti gimnaziją, sukurti geresnes sąlygas mokiniams.

Gimnazijos direktorius