Ketvirtadienis, 18 Gruodis 2014 08:18

Pirmokams pamoką vedė miesto meras

Ieva BARTKEVIČIŪTĖ, Ib klasė

Pirmųjų klasių mokiniai dalyvavo integruotoje pilietiškumo pagrindų ir ekonomikos pamokoje Panevėžio miesto savivaldybėje. Ją vedė pats miesto meras Vitalijus Satkevičius. Miesto tarybos posėdžių salėje mokiniai buvo supažindinti su gimtuoju miestu, Panevėžio, kaip 2014-ųjų metų Lietuvos kultūros sostinės, veikla ir pasiekimais. Patys pirmokai taip pat buvo parengę pristatymus apie Panevėžį ir jo savivaldą. Daug išsamios informacijos su pavyzdžiais apie savivaldybės darbą ir jos atliekamas funkcijas pateikė miesto meras.

Po paskaitos mokiniai turėjo progą apsilankyti Vitalijaus Satkevičiaus kabinete ir netgi išbandyti mero kėdę. Meras itin nuoširdžiai ir išsamiai atsakė į visus pirmokams iškilusius klausimus, padrąsino juos prisidėti prie Panevėžio savivaldos veiklos.

Tokios integruotos pamokos neįprastoje aplinkoje papildo mokinių žinias, skatina domėtis įvairiomis veiklos sritimis ir ieškoti alternatyvių problemų sprendimo būdų.