Sekmadienis, 23 Lapkritis 2014 13:14

Po skambučio – įdomūs pokalbiai

Praėjusį penktadienį gimnazijoje viešėjo ir su gimnazistais bei mokytojais susitiko interneto dienraščio „Bernardinai.lt“ vyriausiojo redaktoriaus pavaduotojas Donatas Puslys. Šis susitikimas – tai pirmasis JBG Alumni klubo ir gimnazijos mokinių parlamento sumanyto projekto „Pasilieku po skambučio“ renginys. Projekto organizatoriai yra numatę, kad kiekvieną mėnesį į gimnaziją atvyks buvę jos auklėtiniai ir papasakos apie savo specialybę, jos pasirinkimą.

D.Puslys gimnaziją baigė prieš dešimt metų. Jis kalbėjo apie santykį su Panevėžiu, Juozo Balčikonio gimnazija, paaiškino, kaip tapo žurnalistu, kuo ypatingas jo darbas „Bernardinuose“, atsakė į gimnazistų klausimus. Donato samprotavimai vertė pamąstyti apie žmonių santykius, vertybes, pasirinkimą tarp komercijos, pinigų ir laisvės.