Sekmadienis, 23 Lapkritis 2014 12:55

Popietė, skirta Salomėjai Nėriai

Šįmet minimos Salomėjos Nėries 110-osios gimimo metinės. Lapkričio 17-ąją, poetės gimimo dieną, gimnazijos skaitykloje vyko šiai sukakčiai skirta popietė-protmūšis. Bibliotekininkės apžvelgė Salomėjos Nėries biografiją. Renginio dalyviai sužinojo įdomių faktų, nuotraukose išvydo poetės atminimo įamžinimą. Klausėmės IVa klasės mokinės Ramintos Marozaitės atliekamos dainos pagal Salomėjos Nėries eilėraštį „Grįšiu“. Protmūšio organizatorius, praėjusių metų televizijos laidos „Tūkstantmečio vaikai“ nugalėtojas, šių metų konkurso „Auksinis protas“ finalininkas, IVd klasės gimnazistas Tautvydas Karvelis parengė įdomių literatūrinių, istorinių, muzikinių užduočių bei rebusų. Abiturientai, popietės dalyviai, atsakė į sudėtingus ir netikėtus klausimus.

Tikimės, kad prasmingai paminėjome Salomėjos Nėries gimtadienį. Juk poetė yra viešėjusi ir mūsų gimnazijoje, dalyvavo „Meno kuopos“ veikloje.