Sekmadienis, 12 Spalis 2014 14:36

Ačiū, kad esate, mieli Mokytojai!

Luka SMALINSKAITĖ, Karolis DAUGERDAS, IVe klasė

Mūsų gimnazijos pedagogai Tarptautinę mokytojų dieną pasitiko tikriausiai vieni pirmųjų Lietuvoje – ankstų rytą, dar prieš pamokas. Į gimnaziją jie buvo įleisti pro paradines duris, čia mūsų žvaigždes pasitiko styginių kvartetas, raudonasis kilimas bei būrys dvyliktokų. Aktų salėje vyko „Pėdagogų apdovanojimų 2014“ ceremonija su tokiomis nominacijomis, kaip matematikos mokytojoms skirta „Funkcija: bet kokį nežinomąjį per ketverius metus paverčia teisinga skaitine verte“, biologijos mokytojoms – „Sąlyginis refleksas: niekada nevėluoti“, fizikėms – „Kilovatas: už tai, kad fizikos mokslų sunkumo nevynioja į vatą ir priverčia atlikti maksimalų darbą per laiko vienetą“ ir daug kitų. Kiekvienas nominantas buvo apdovanotas maža pakabėle (ačiū, kad „užkabinate“ mus mokytis) ir raudonais vidpadžiais (Jūs, Mokytojai, esate visuomet verti slapčia vaikščioti raudonuoju kilimu). Visą dieną mokytojams koridoriuose ir per pamokas aidėję aplodismentai ir sveikinimai, mokinių kepti pyragai ir išradingos dovanos reiškė tik vieną – ačiū, kad esate geriausi, mieli Mokytojai!