Šeštadienis, 11 Spalis 2014 19:37

Gimnazijos aikštynas atviras ir kitų mokyklų sportininkams

Aurimas PUODŽIŪNAS, kūno kultūros mokytojas

Gimnazijos sporto aikštyne vyko vaikinų žolės riedulio draugiškas turnyras. Jis surengtas siekiant populiarinti žolės riedulį miesto mokyklose, pateikti mokiniams patinkančias sportinės veiklos alternatyvas, užimti mokinius laisvu nuo pamokų metu. Savo jėgas aikštelėje išbandė Juozo Balčikonio gimnazijos, Mykolo Karkos pagrindinės mokyklos bei „Vyturio“ ir „Šaltinio“ progimnazijų berniukų komandos. Jaunuosius sportininkus šiltai sutiko ir pasveikino gimnazijos direktorius Raimondas Dambrauskas bei kūno kultūros mokytojas Algimantas Brazdžiūnas, su žaidimo taisyklėmis supažindino ir teisėjavo kūno kultūros mokytojas Aurimas Puodžiūnas.

Draugišką žolės riedulio turnyrą jaunieji sportininkai užbaigė apdovanojimų ceremonija. Susumavus varžybų rezultatus nugalėtojai buvo apdovanoti gimnazijos padėkos raštais, už energingą kovą dalyvavusioms komandoms įteikti šakočiai.

I vietą užėmė „Šaltinio“ progimnazijos komanda, II vietą – M.Karkos pagrindinės mokyklos komanda, III vietą –  „Vyturio“ progimnazijos mokiniai.

Smagu, kad mokiniams rūpi ne tik žinios, bet ir kūno sveikata, kurią jie stiprina aktyviai sportuodami.