Pirmadienis, 29 Rugsėjis 2014 19:12

Pirmokai atlaikė mafijos krikštą

Šiemet 180 naujų mokinių į gimnazijos bendruomenę priėmė mafija. Ta mafija, kuri vertina ištikimybę šeimai (gimnazijos bendruomenei), vyresniajam (direktoriui ir ketvirtokams), kuri ištikimai laikosi savo įstatymų (gimnazisto garbės kodekso).

Tokiais „mafijozais“ praėjusį penktadienį pasijuto ketvirtokai. Nors jie manė tą dieną galintys valdyti visą gimnaziją, labiausiai jų išsigando pirmokai – gausiai apdovanojo išpirkomis, kyšiais ir netikrais doleriais. Po pamokų suvaryti į gimnazijos vidinį kiemelį naujieji mokiniai dainavo dainas, skandavo šūkius, šlovinančius gimnaziją bei jos bosą Gediminą-Vitą Korleonę, žadėjo būti ištikimi, paklusnūs ir nekantriai laukė krikštynų ceremonijos.

Netrukus iš gimnazijos į miesto gatves, parkus, skverus išlydėti naujieji mokiniai turėjo atlaikyti įvairius ketvirtokų paruoštus išbandymus, atlikti įvairias užduotis, buvo gausiai aplaistyti vandeniu ir kitokiais skysčiais, tradiciškai bučiavo profesoriaus Juozo Balčikonio batą ir, iškilmingai prisiekę, gavo gimnazisto pažymėjimus.

Sveikiname pirmokus – dabar jie jau visateisiai Juozo Balčikonio gimnazijos bendruomenės nariai.