Penktadienis, 06 Birželis 2014 19:43

Mokslai baigėsi. Iki rugsėjo!

Prasidėjo vasaros atostogos! Šią direktoriaus paskelbtą žinią, birželio 6 dieną susirinkę į Mokslo metų pabaigos šventę, I-III klasių gimnazistai pasitiko garsiais plojimais.

Baigdama mokslo metus, Juozo Balčikonio gimnazija turi kuo didžiuotis. Net 72 gimnazistai šiemet mokėsi labai gerai: direktorius Pagyrimo raštus įteikė 15 pirmokų, 17 antrokų ir 20 trečiokų. 20 pirmūnų abiturientų bus pasveikinti, kai išlaikys egzaminus.

Jau dvyliktą kartą gimnazija ypatingais titulais ir prizais apdovanoja labiausiai nusipelniusius savo auklėtinius. 2014 metų humanitare paskelbta Aleksandra Kubiliūtė (IIIb klasė), metų „tiksliuku“ – Jokūbas Ruibys (IVg klasė), V.Targamadzės premija skirta Adomui Paulauskui (Ie). Garbės gimnazistu nominuotas Lukas Stakėla (IIIe klasė).

Šiemet labai džiaugiamės darbščiais pirmokais – jų metinių pažymių vidurkis (8,47) aukščiausias gimnazijoje. Pati geriausia klasė – If (8,66), ji apdovanota šakočiu ir 500 litų premija. Ie klasės mokiniai šiais mokslo metais geriausiai dėvėjo uniformas, jie irgi gavo šakotį.

Direktorius padėkojo ir olimpiadų prizininkams. Šiemet 91 gimnazistas laimėjo prizines vietas 62 olimpiadose (40 – miesto, 22 – šalies): iškovotos 35 pirmosios, 37 antrosios, 33 trečiosios vietos. Olimpiados laureato titulas suteiktas 4 gimnazistams, Švietimo ir mokslo ministerijos Pagyrimo raštais apdovanoti 6 gimnazistai.

Šventei baigiantis, savo sukurtų drabužių kolekciją pristatė Gabija Vizbaraitė (IIIf klasė).

Gerų atostogų! Pasimatysime rugsėjį!