Sekmadienis, 27 Balandis 2014 10:30

Skaitėme Donelaitį

Aleksandra KUBILIŪTĖ, IIIb klasė

Balandžio 23 dieną Senvagėje susirinkę miesto ir rajono bibliotekininkai, kultūros žmonės, kariai, įvairių mokyklų mokiniai, tarp jų ir mūsų gimnazistai, mokytojai atidarė Nacionalinę bibliotekų savaitę, sustoję į žodžius PANEVĖŽYS SKAITO. Po to, kai ši gyvoji frazė buvo įamžinta, visi susirinkome Panevėžio G.Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje ir ten daugiau nei trisdešimt panevėžiečių – aktorių, bibliotekininkų, bibliotekos skaitytojų, prokurorų, teisėjų, senjorų, moksleivių – skaitė ištraukas iš K.Donelaičio „Pavasario linksmybių“. Pavasarį Donelaičio žodžiais sveikino ir mūsų gimnazijos mokiniai – Urtė Poviliauskaitė (Ia), Aleksandra Kubiliūtė (IIIb) ir Ignas Lokcikas (IIIf). Po smagių skaitymų vaišinomės kareiviška koše ir, prie arbatos puodelio aptarinėdami įspūdžius, pabaigėme turiningą renginį.