Trečiadienis, 26 Kovas 2014 19:10

Žvalgėmės po literatūrinį Kauną

Danutė AŠERIENĖ, mokytoja

Kovo 20 dieną gimnazijos lituanistai buvo išvykę į kelionę „Literatūrinis Kaunas“. Pirmiausia aplankėme Salomėjos Nėries muziejų Palemone, šalia Kauno. Nustebino po rekonstrukcijos pasikeitusi aplinka, naujos ekspozicijų erdvės. Ekskursijos pabaigoje klausėmės įrašo – a.a. aktorės Rūtos Staliliūnaitės jautriai skaitomų S.Nėries eilėraščių.

Nuo Prisikėlimo bažnyčios terasos grožėjomės Kauno panorama, o vakare Muzikiniame teatre žiūrėjome premjerą – miuziklą „Grafas Montekristas“.

Nuoširdžiai dėkojame už puikią dovaną – finansinę paramą JBG Alumni asociacijai (ji įsteigusi ir a.a. mokytojos Zitos Mockutės vardo premijas geriausiems gimnazijos skaitovams).

Jau penkeri metai, kai atsisveikinome su šviesaus atminimo mokytoja Zita Mockute. Už velionę Šv. Mišios šį sekmadienį 17.30 val. Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo koplyčioje.