Penktadienis, 07 Kovas 2014 22:39

Ketvirtokėms – vaikinų staigmena

Domantė BIKULČIŪTĖ, IVd klasė

Kostiumuoti jaunuoliai aktų salėje, skambant akordeono ir trimito garsams, dalijo merginoms gėles, įžiebiančias neblėstančias šypsenas, o vidiniame kiemelyje visus stebino milžiniškos tulpės – štai kokios nuotaikos sklandė Juozo Balčikonio gimnazijoje minint Tarptautinę moters dieną.

Šios šventės išvakarėse mokyklos aktyviausi vaikinai, sumanę paminėti abiturienčių paskutinį pavasarį gimnazijoje, joms padovanojo nuostabų renginį. Į aktų salę gausiai susirinkusios ketvirtokės išgirdo jų atliekamas linksmas dainas, o daugiausiai ovacijų susilaukė į sceną išėję šokėjai. Merginoms taip patiko vaikinų grakštumas bei akrobatiniai sugebėjimai, kad jiems teko visą šokį pakartoti dar kartą.

Tad visų merginų vardu nuoširdžiausiai tariu jums AČIŪ, mylimi vaikinai! Tik jūs esate patys originaliausi ir gražiausi!