Juozo Balčikonio gimnazija
Ketvirtadienis, 15 Vasaris 2018 19:33

Valstybės jubiliejų pasitikome dainuodami

 

Jau 22-ąjį kartą mūsų gimnazija surengė tarptautinį Dainų festivalį. Šįmet jį skyrėme Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui. Į bendruomenių rūmus susirinkusiuosius sveikino gimnazijos lengvosios muzikos orkestras, choras, teatro studija, Seimo nariai Povilas Urbšys bei Bronislovas Matelis, miesto meras Rytis Mykolas Račkauskas, Juozo Balčikonio gimnazijos direktorius Raimondas Dambrauskas. Koncerte skambėjo 20 lietuviškų dainų Lietuvai, grojo 5 instrumentinės grupės. Džiaugėmės Panevėžio 5-osios gimnazijos atstovių Liepos ir Justinos duetu, Šiaulių J.Janonio gimnazijos soliste Neringa, Kupiškio L.Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos moksleivių Viktoro ir Dominykos balsais, soliste Žymante iš R.Sargūno sporto gimnazijos. Velžio gimnazijai atstovavo solistės Eglė ir Gabrielė. Daugiausia plojimų sulaukė Latvijos Vecumnieki vidurinės mokyklos merginų kvartetas, Vilniaus „Gabijos“ gimnazijos tercetas – Edgaras, Rūta, Greta ir, be abejo, mūsiškiai – sesių Astos ir Silvijos duetas bei solistė Emilija. Visi dainininkai apdovanoti padėkos raštais, suvenyrais, saldžiaisiais prizais. Šventė Lietuvos jubiliejui tradiciškai baigta „Siaustinio“ šokiais ir bendra daina „Mūsų dienos kaip šventė“.

1
Dainu festivalis-18_009
Dainu festivalis-18_019
Dainu festivalis-18_024
Dainu festivalis-18_027
Dainu festivalis-18_039
Dainu festivalis-18_041
Dainu festivalis-18_071
Dainu festivalis-18_085
Dainu festivalis-18_114
Dainu festivalis-18_128
Dainu festivalis-18_135
Dainu festivalis-18_152
Dainu festivalis-18_171
01/14 
start stop bwd fwd
 

 
Ketvirtadienis, 15 Vasaris 2018 19:31
Panevėžio miesto 10-11 klasių mokinių rusų (užsienio) kalbos olimpiados nugalėtoju tapo mūsų gimnazijos antrokas Andrej Bukar (2e), o Arnoldas Rauba (3d) iškovojo antrąją vietą. Sveikiname laimėtojus ir jų mokytojas Nadieždą Tereščenko bei Astą Gildutienę. Andrejui ir Arnoldui linkime sėkmės XXV Lietuvos mokinių rusų (užsienio) kalbos olimpiadoje. 
 
Sekmadienis, 11 Vasaris 2018 17:50

Gimnazijos direktorius: „Esame laimingi, kad galime švęsti Lietuvos valstybės jubiliejų“

 

Visai netrukus, vasario 16 dieną, švęsime Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį. Visoje šalyje jau vyksta ir dar vyks daug įvairių renginių, skirtų šiai svarbiai sukakčiai. Mūsų gimnazijos bendruomenė irgi rengiasi paminėti Lietuvos gimtadienį. Apie tai, su kokiomis iniciatyvomis pasitinkame valstybės atkūrimo jubiliejų, kokius renginius jam skiriame, paprašėme papasakoti gimnazijos direktorių Raimondą Dambrauską.

 

- Švęsti savo valstybės atkūrimo 100-metį – tai laimė, garbė, atsakomybė? Direktoriau, ko palinkėtumėte mokytojams ir mokiniams, kurių gyvenime „atsitiko“ tokia šventė?

 

- Esame laimingi, kad gyvename šiandien ir dabar visi – ir mokytojai, ir mokiniai, ir gimnazistų tėvai. Juk kitas toks jubiliejus bus tik po 100 metų. Esu laimingas jau beveik 30 metų dirbdamas kartu su šauniais mokytojais. Dirbdami kartu ir sukūrėme gimnazijos aurą. Džiaugiuosi visų laidų visais mokiniais, kurie mokėsi gimnazijoje ir padarė asmeninę pažangą, įgijo svarbių gyvenimo kompetencijų ir pasiekė savo gyvenimo tikslų. Jie niekada neužmiršta savo gimnazijos ir visokeriopai ją remia. Tokia ir yra gimnazijos misija – užauginti mokinius žmonėmis. Didžiausias pasiekimas, kai mokiniai praauga savo mokytojus. Lietuvos šimtmečio proga visiems noriu palinkėti meilės artimui ir Lietuvai, daugiau supratimo ir tolerancijos, negęstančios ugnies ir tvirto žingsnio, neblėstančios minties, daugiau šypsenų ir gerų emocijų.

Plačiau...
 
Ketvirtadienis, 15 Vasaris 2018 19:27
Net 12 mūsų gimnazistų tapo Lietuvos mokinių matematikos olimpiados miesto etapo prizininkais. Pirmąsias vietas iškovojo Simonas Melaika (1c), Donata Snieškaitė (2f), Arnoldas Rauba (3d) ir Tauras Bukelis (4e). Antrųjų vietų laimėtojai – Nerija Remeikaitė (1e), Germantė Mikalajūnaitė (1b), Rolandas Kraujelis (3a) ir Domantas Vizbaras (4f). Trečiosios vietos atiteko Nedui Domkui (1a), Andrejui Bukar (2e), Pauliui Sakalauskui (3c) ir Ugnei Glinskytei (3c). Sveikiname laureatus ir jų mokytojas Dalią Baltrišiūnienę, Violetą Meškelytę, Meilutę Jakutienę, Mildą Uselytę, Gintvilę Juzulėnienę bei Eriką Tumėnaitę.
 
Pirmadienis, 12 Vasaris 2018 20:38

Ateitininkai mokėsi slaptoje mokykloje

 

Irena BIKULČIENĖ, gimnazijos ateitininkų vadovė

 

Mūsų gimnazijos ateitininkai tęsia Panevėžio krašto ateitininkų inicijuotą projektą „Žinia apie knygnešius“, skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui paminėti. Projekto tikslas – kuo daugiau sužinoti apie knygnešius, aplankyti bent dešimt vietų, kuriose veikė knygnešiai, ir užpildyti „Knygnešio pasą“.

Plačiau...