Juozo Balčikonio gimnazija
Pirmadienis, 28 Rugpjūtis 2017 18:00

PASITIKSLINKITE TVARKARAŠTĮ. 2017-09-15 d. YRA ATNAUJINIMŲ.

 

 

2017-2018 m.m. pamokų tvarkaraštis (atnaujintas 2017-09-15)

2017-2018 m.m. mobilios grupės (atnaujintos 2017-09-15)

 
Penktadienis, 25 Rugpjūtis 2017 12:28
2017 m. rugsėjo mėnesio darbo planas
 
Pirmadienis, 18 Rugsėjis 2017 10:11

Knygų klubas jau veikia!

 

Emilija FIJALKAUSKAITĖ, IIIa klasė

 

Ketvirtadienio popietę menėje pradėjo savo veiklą naujasis Knygų klubas. Tradiciškai prie arbatos puodelio pasidalinusios savo vasaros įspūdžiais ir skaitymo patirtimis, klubo narės išsirinko šio mėnesio knygą – Nick Hornby „Ilgesnis kelias žemyn“. Tikimės, jog kitame Knygų klubo susirinkime išvysime ir daugiau gimnazistų, perskaičiusių šią knygą ir norinčių pasidalinti nuomone apie ją. Sausainiai mūsų, mintys jūsų!

 
Pirmadienis, 18 Rugsėjis 2017 10:24

Seniūnai pasižadėjo gerai vairuoti

 

Gustė STASEVIČIŪTĖ, IIIa klasė

 

Antrąją mokslo metų savaitę seniūnai ir parlamento nariai dalyvavo jau ne vienerius metus gimnazijoje vykstančioje „seniūnizacijoje“. Renginio tikslas – ne tik artimiau susidraugauti, bet ir oficialiai perimti klasių vairus iš buvusių seniūnų. Popietėje žaidėme smagius susipažinimo žaidimus, diskutavome apie mėgstamiausią veiklą, o susitikimą vainikavo iškilminga priesaika eiti atsakingas pareigas bei visada informuoti klasės draugus apie artėjančius renginius. Didžiuojamės aktyviausiais gimnazistais ir linkime jiems visokeriopos sėkmės laukiančiuose darbuose! 

 
Pirmadienis, 18 Rugsėjis 2017 10:05

Įtvirtinti žinių ėjome į teismą

 

Rūta URBONAITĖ, II d klasė

 

2d klasės mokiniai kartu su savo vadovu Algimantu Koliniu dalyvavo pažintinėje ekskursijoje Panevėžio apygardos teismo rūmuose. Tai buvo viena įdomiausių pilietiškumo ugdymo pamokų. Ekskursijos metu galėjome labai artimai susipažinti su Lietuvos teismų sistema, bylų tyrimų eiga, nusifotografuoti garbingoje teisėjo kėdėje bei kiek nejaukiame teisiamųjų „balkonėlyje“, sužinoti įdomių su teisėsauga susijusių faktų ir pabendrauti su vienu iš devyniolikos teismo rūmuose dirbančių teisėjų Valdu Ciesiūnu. Baudžiamųjų bylų teisėju 23 metus dirbantis V. Ciesiūnas pasakojo gimnazistams apie darbo privalumus ir trūkumus, atvirai atsakė į klausimus, taip priversdamas ne vieną iš mūsų pagalvoti apie teisininko profesiją ar bent savanorystę teismo rūmuose. Pamoką užbaigėme viktorina, kurioje už parodytas žinias ir sumanumą gavome šaunių prizų – rašiklių, užrašų kygelių. Ekskursija buvo puikus žinių, įgytų pamokų metu, įtvirtinimas. Laiką praleidome turiningai ir įdomiai. 

 

teismas1
teismas2
teismas3
teismas4
teismas5
1/5 
start stop bwd fwd