Juozo Balčikonio gimnazija
Pirmadienis, 20 Lapkritis 2017 19:04

Nacionalinio projekto „Eurodebatai“ Panevėžio miesto ir rajono etapo nugalėtoja tapo mūsų gimnazijos mokinė Akvilė Šiaučiūnaitė. Antroji vieta atiteko taip pat mūsų gimnazistei Inetai Aleknavičiūtei. Debatų dalyviai kalbėjo tema „Kaip nepasiklysti melagingų naujienų pasaulyje?“ Sveikiname nugalėtojas.

Daugiau skaitykite: https://jp.lt/paaiskejo-geriausia-iskalba-turintis-panevezietis-moksleivis/

 
Pirmadienis, 20 Lapkritis 2017 18:38

Lapkričio 6-17 d. vyko 14-ojo tarptautinio informatikos ir informatinio mąstymo konkurso „Bebras“ pirmasis etapas. Jame dalyvavo 160 gimnazistų: 14 pirmokų, 74 antrokai, 29 trečiokai ir 43 ketvirtokai. Visi konkurse dalyvavę mokiniai gavo „Bebro“ padėkas. Lietuvos geriausiųjų 50-uke turime 11 gimnazistų:

·          Tautvilas Breivė, I b klasė, 23 vieta

·          Donata Snieškaitė, II f klasė, 5 vieta

·          Rugilė Ulianskaitė, II a klasė, 24 vieta

·          Simas Markevičius, II d klasė, 40 vieta

·          Paulius Šukys, III d klasė, 3 vieta

·          Ugnė Glinskytė, III c klasė, 16 vieta

·          Martynas Stogis, III d klasė, 30 vieta

·          Rolandas Kraujelis, III a klasė, 34 vieta

·          Augenis Vadluga, IV e klasė, 4 vieta

·          Tauras Bukelis, IV e klasė, 12 vieta

·          Lukas Morkūnas, IV f klasė, 16 vieta.

 

Sveikiname ir džiaugiamės.

 
Pirmadienis, 20 Lapkritis 2017 12:26

Susipažinkite: naujieji parlamento nariai

 

Gustė STASEVIČIŪTĖ, IIIa klasė

 

Praėjus kasmetiniams Gimnazijos mokinių parlamento rinkimams, parlamentarų gerokai padaugėjo – gimnazistai išrinko 4 naujus ambicingus narius, užsibrėžusius savo sumanumu į mokyklos erdves atnešti naujų idėjų, renginių, tradicijų. Tai Austėja Varytė (If), Raigardas Šniras (If), Vesta Cedronaitė (Ib) ir Matas Vertelka (IIe). Norėdami geriau juos pažinti, pateikėme keletą klausimų:

 

1. Kuriuo istorijos laikotarpiu, įvykiu ar asmenybe žaviesi labiausiai?

 

Austėja: Atsakysiu labai paprastai – antika. Tai pats įdomiausias istorijos laikotarpis, simbolizuojantis mokslą, meną ir grožį.

Matas: Labiausiai žaviuosi tarpukario Lietuva, jos žmonėmis. Manau, jog įspūdinga yra tai, kad žmonės, greitai sureagavę į politinę situaciją, sugebėjo paskelbti valstybės nepriklausomybę ir tai jie padarė drąsiai, su pasididžiavimu.

Plačiau...
 
Pirmadienis, 20 Lapkritis 2017 18:32

Po skambučio – patarimai gimnazistams

 

Klaudija GARNYTĖ, IIIa klasė

 

JBG Alumni paskaitų ciklas „Pasilieku po skambučio“ tęsiasi. Šį trečiadienį vyko pirmasis šiais metais susitikimas. Pas mus viešėjo prieš beveik dešimt metų gimnaziją baigęs finansų analitikas Domas Andrijauskas. Ekonomistas yra baigęs Stokholmo aukštąją ekonomikos mokyklą Rygoje ir iki šiol savo gyvenimą sieja su ekonomika ir matematika, daug skaičiuoja bei programuoja. Šiais mokslais buvęs gimnazijos parlamento prezidentas D. Andrijauskas susidomėjo gana anksti, pradėjęs mokytis devintoje klasėje. Domas tikina, kad visi dalykai, visos įgyjamos mokykloje žinios yra vienodai svarbios: „Svarbi ir literatūra. Ji užpildo tave kaip žmogų, ugdo asmenybę ir išmoko perlipti per save.“ Paklaustas apie kiekvienam gimnazistui svarbią temą – studijas, finansų analitikas sako tokiu atveju dažnai užduodantis klausimą: „Ką darytum, jeigu pinigai nebūtų kliūtis?“ Domo nuomone, atsakymas į šį klausimą padeda nuspręsti, ką nori veikti gyvenime. Jis taip pat pataria neužsisklęsti vienoje srityje, išmokti greitai adaptuotis naujoje aplinkoje, nebijoti priimti iššūkių ir daryti sprendimus savarankiškai. 
 
P9221358
P9221374
P9221376
1/3 
start stop bwd fwd
  
 
Antradienis, 14 Lapkritis 2017 13:16

 Prabilęs medis

 

Benjaminas PALIOKAS, tautodailininko Juliaus Kuodžio anūkas, Id klasė

 

Gimnazijoje veikia liaudies meistro, medžio drožėjo Juliaus Kuodžio darbų paroda. Lapkričio 10 dieną skaitykloje vyko parodos atidarymas. Jame dalyvavo pats autorius Julius Kuodis, fotografas Stanislovas Bagdonavičius, gimnazijos dailės ir technologijų mokytojai, direktorius Raimondas Dambrauskas, gimnazistai. Parodos autorius papasakojo apie savo darbus, atskleidė jų subtilybes, pavyzdžiui, kad kurti iš raudonmedžio sunkiau nei iš kitos medienos, bet ir įdomiau, malonu įveikti sunkumus. Per metus kūrėjas sukuria iki 10-12 darbų. Juose dera lietuvių tautos tradicijos ir menininko individualybė. Meistras mūsų gimnazijai padovanojo vieną savo kūrinį. 

1
100_4870
100_4872
100_4877
100_4898
100_4902
100_4908
1/7 
start stop bwd fwd
 

 
Straipsnių archyvas
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 Kitas > Pabaiga >>

Puslapis 1 iš 2