2e
 [^]  Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
 
08:10
 
2e_Plkrsk
Miknevičius Egidijus
L-1 (301)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
2acdef_SnAngK
 
 
 
 
Jakubaitienė Jūratė
A-5 (126)
 
09:05
 
2e_Istor
Baltakienė Jūratė
I-2 (222)
2e_1k_ang
Jusienė Loreta
Tumonytė Dalia
A-1 (202)
A-4(211)
2e_Liet
Miknevičienė Rita
L-2 (302)
2e_Mate
Jakutienė Meilutė
(09:05) F-2 (219)
2e_1k_ang
Jusienė Loreta
Tumonytė Dalia
A-1 (202)
A-4(211)
 
10:00
 
2e_Chem
Arsabiene Ginta
(10:00) Ch-1 (220)
2e_Fizi
Grabauskaite Rima
(10:00) F-2 (219)
2e_Geogr
Bražinskas Kęstas
(10:00) I-1 (221)
2e_2k_r1
Gildutienė Asta
M-6 (128)
Tereščenko Nadežda
R (117)
 
11:05
 
2e_Mate
Jakutienė Meilutė
(11:05) M-6 (128)
(12:15) M-6 (128)
2e_Mate
Jakutienė Meilutė
(11:05) B-2 (217)
2e_Dail
Grigas Gintaras
D (108)
2be1_Inf/Dor
 
Burbaitė Renata
Diržytė Birutė
Krasauskienė Virginija
Šakėnienė Virgina
Žilinskienė Gitana
Mz (209)
Inf-1 (210)
Inf-2 (213)
2e_Liet
Miknevičienė Rita
L-2 (302)
 
12:15
 
2ef_Kkul
 
Brazdžiūnas Algimantas
Klikūniene Ingrida
Lelytė Jolanta
sp.salė
2e_2k_r2
Gildutienė Asta
R (117)
Tereščenko Nadežda
I-3(127)
2e_Liet
Miknevičienė Rita
L-2 (302)
2ef_Kkul
 
Brazdžiūnas Algimantas
Klikūniene Ingrida
Lelytė Jolanta
sp.salė
 
13:10
 
2e_Techn
Arsabiene Ginta
Lazdauskaitė Jūratė
M (105)
Btch (201)
2be2_Inf/Dor
 
Burbaitė Renata
Diržytė Birutė
Krasauskienė Virginija
Šakėnienė Virgina
Mz (209)
Inf-1 (210)
Inf-2 (213)
E (224)
2e_Istor
Baltakienė Jūratė
I-2 (222)
2e_1k_ang
Jusienė Loreta
Tumonytė Dalia
A-1 (202)
A-4(211)
2e_Fizi
Grabauskaite Rima
(13:10) F-2 (219)
 
14:05
 
2e_Tech/Cs
Arsabiene Ginta
Brazdžiūnas Algimantas
Lazdauskaitė Jūratė
M (105)
Btch (201)
L-3 (303)
2e_Liet
Miknevičienė Rita
L-2 (302)
2e_Biolog
Ivanauskaitė Virginija
B (216)
2e_Pil_pagr
Baltakienė Jūratė
I-2 (222)
2e_Chem
Arsabiene Ginta
(14:05) F-2 (219)
 
15:00
 
 
 
 
2e_Muzi
Grobova Jelena
Mz (209)
2e_Rmkl
Jakutienė Meilutė
(15:00) M-1 (207)
 
 
 
 
 
 
Mimosa Scheduling Software Mimosa Version 4.16.5 2018.01.12 13:35

APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai