2d
 [^]  Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
 
08:10
 
2d_Fizi
Grabauskaite Rima
(08:10) F-2 (219)
 
 
 
2d_Dail
Grigas Gintaras
D (108)
 
 
 
2acdef_SnAngK
 
 
 
 
Jakubaitienė Jūratė
A-5 (126)
 
09:05
 
2df1_Inf/Dor
 
Burbaitė Renata
Diržytė Birutė
Krasauskienė Virginija
Šakėnienė Virgina
Žilinskienė Gitana
Inf-1 (210)
Inf-2 (213)
Inf-3 (214)
2d_Liet
Stonienė Rita
L-3 (303)
2d_2k_r2
Gildutienė Asta
R (117)
Tereščenko Nadežda
E (224)
2d_Geogr
Devindonienė Violeta
G (205)
2d_Muzi
Grobova Jelena
Mz (209)
 
10:00
 
2df2_Inf/Dor
 
Burbaitė Renata
Diržytė Birutė
Krasauskienė Virginija
Šakėnienė Virgina
Inf-1 (210)
Inf-2 (213)
F-1(218)
E (224)
2d_Techn
Lazdauskaitė Jūratė
Nausėdienė Vaidilutė
M (105)
Btch (201)
2cd_Kkul
 
Brazdžiūnas Algimantas
Klikūniene Ingrida
Lelytė Jolanta
sp.salė
2d_1k_angl2
Batakienė Rima
Kerbedienė Vida
A-5(114)
A-4 (225)
2d_1k_angl3
Batakienė Rima
I-1 (221)
Kerbedienė Vida
A-5(114)
 
11:05
 
2d_Liet
Stonienė Rita
L-3 (303)
2d_Tech/Cs
Brazdžiūnas Algimantas
Lazdauskaitė Jūratė
Nausėdienė Vaidilutė
M (105)
I-3(127)
Btch (201)
2d_Liet
Stonienė Rita
L-3 (303)
2d_Mate
Jakutienė Meilutė
(11:05) M-2 (212)
(12:15) M-2 (212)
2cd_Kkul
 
Brazdžiūnas Algimantas
Klikūniene Ingrida
Lelytė Jolanta
sp.salė
 
12:15
 
2d_1k_angl1
Batakienė Rima
A-1 (202)
Kerbedienė Vida
A-5(114)
2d_Fizi
Grabauskaite Rima
(12:15) F-2 (219)
2d_2k_r1
Gildutienė Asta
M-6 (128)
Tereščenko Nadežda
R (117)
 
13:10
 
2d_Mate
Jakutienė Meilutė
(13:10) L-7 (112)
2d_Biolog
Ivanauskaitė Virginija
B (216)
2d_Chem
Arsabiene Ginta
Ch-1 (220)
2d_Liet
Stonienė Rita
L-3 (303)
2d_Chem
Arsabiene Ginta
Ch-1 (220)
 
14:05
 
2d_Rmkl
Jakutienė Meilutė
(14:05) M-1 (207)
2d_Mate
Jakutienė Meilutė
(14:05) M-1 (207)
2d_Isto
Kolinis Algimantas
I-1 (221)
2d_Pil_pagr
Kolinis Algimantas
I-1 (221)
2d_Isto
Kolinis Algimantas
I-1 (221)
 
15:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
2d_Plkrsk
Miknevičius Egidijus
L-1 (301)
 
 
 
Mimosa Scheduling Software Mimosa Version 4.16.5 2018.01.12 13:35

APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai