2c
 [^]  Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
 
08:10
 
2c_Pil_pagr
Kolinis Algimantas
I-1 (221)
 
 
 
 
 
 
2c_Rmkl
Meškelyte Violeta
M(223)
2acdef_SnAngK
 
 
 
 
Jakubaitienė Jūratė
A-5 (126)
 
09:05
 
2c_Isto
Kolinis Algimantas
I-1 (221)
2c_Mate
Meškelyte Violeta
M(223)
2c_1k_angl2
Batakienė Rima
Jusienė Loreta
V (206)
A-4(211)
2c_Geogr
Bražinskas Kęstas
(09:05) I-1 (221)
2c_Biolog
Ivanauskaitė Virginija
B (216)
 
10:00
 
2c_Mate
Meškelyte Violeta
M(223)
2ac2_Inf/dor
 
Burbaitė Renata
Krasauskienė Virginija
Šakėnienė Virgina
Mz (209)
Inf-1 (210)
E (224)
2cd_Kkul
 
Brazdžiūnas Algimantas
Klikūniene Ingrida
Lelytė Jolanta
sp.salė
2c_Chem
Krasnauskienė Ilona
(10:00) F-2 (219)
2c_Fizi
Samienė Roma
(10:00) M-2 (212)
 
11:05
 
2c_2k_rv2
Gildutienė Asta
Tvarkūnienė Aurelija
R (117)
V (206)
2c_Liet
Rasalskienė Daina
(11:05) L-4 (304)
(12:15) L-4 (304)
2c_1k_angl3
Batakienė Rima
A-4 (225)
Jusienė Loreta
A-4(211)
2cd_Kkul
 
Brazdžiūnas Algimantas
Klikūniene Ingrida
Lelytė Jolanta
sp.salė
 
12:15
 
2c_Muzi
Grobova Jelena
Mz (209)
2ac1_Inf/dor
 
Burbaitė Renata
Diržytė Birutė
Krasauskienė Virginija
Žilinskienė Gitana
Mz (209)
Inf-1 (210)
Inf-2 (213)
Inf-3 (214)
2c_Dail
Grigas Gintaras
D (108)
2c_Liet
Rasalskienė Daina
(12:15) L-4 (304)
 
13:10
 
2c_1k_angl1
Batakienė Rima
A-2 (204)
Jusienė Loreta
A-4(211)
2c_Chem
Krasnauskienė Ilona
(13:10) M-4(124)
2c_Techn
Dyburienė Laima
Lazdauskaitė Jūratė
M (105)
Btch (201)
2c_Liet
Rasalskienė Daina
(13:10) L-4 (304)
2c_2k_rv1
Gildutienė Asta
M-6 (128)
Tvarkūnienė Aurelija
V (206)
 
14:05
 
2c_Liet
Rasalskienė Daina
(14:05) L-4 (304)
2c_Isto
Kolinis Algimantas
I-1 (221)
2c_Techn/Cs
Brazdžiūnas Algimantas
Dyburienė Laima
Lazdauskaitė Jūratė
M (105)
Btch (201)
I-2 (222)
2c_Fizi
Samienė Roma
(14:05) F-1(218)
2c_Mate
Meškelyte Violeta
M(223)
 
15:00
 
 
 
 
2a/c_Plkrsk
 
Rasalskienė Daina
(15:00) L-4 (304)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mimosa Scheduling Software Mimosa Version 4.16.5 2018.01.12 13:35

APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai